Trwa ładowanie...

Półfinał "Dance, Dance, Dance". Anna Mucha pokłóciła się z Anną Karczmarczyk

Sobotni odcinek "Dance, Dance, Dance" wywołał całe spektrum emocji. Anna Mucha nie zamierzała ich hamować. Po jednym z występów zaczęła płakać ze wzruszenia. Nie zabrakło także nerwów. Anna Karczmarczyk posprzeczała się z jurorką. Nuty pikanterii dodały komentarze po występie Rafała Jonkisza, który tańczył bez koszulki.

Półfinał "Dance, Dance, Dance". Anna Mucha pokłóciła się z Anną Karczmarczyk
d3c10m1
d3c10m1

Za nami ostatnie taneczne występy uczestników drugiej edycji "Dance, Dance, Dance" przed wielkim finałem. Na parkiecie rywalizowali ze sobą Anna Karczmarczyk, Rafał Mroczek, Mateusz Janusz i Rafał Jonkisz. W pierwszej części "Dance, Dance, Dance" czyli "Dance Dance Dance The Best Of" przypomniany został poprzedni odcinek tanecznego show.

Zobaczyć mogliśmy Przemysława Cypriańskiego i Rafała Mroczka. Aktorzy wykonali choreografię do piosenki "Scream and Shout" Will.I.Ama i Britney Spears. Anna Mucha i Ida Nowakowska były zachwycone.

Po chwili jednak tancerka zabrała głos. Emocje sięgnęły zenitu.

- Jestem w strasznej sytuacji. I trudno przychodzi mi to powiedzieć, że... się zgadzam z Anią Muchą - powiedziała Ida Nowakowska, zerkając na Muchę.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, związku z QUEBO i izolacji na Kaszubach

Na drugi ogień poszli Fit Lovers, którzy nie mieli łatwego zadania. Musieli zainscenizować tańcem swoje rozstanie. Anna Mucha zalała się łzami. Ida Nowakowska przyznała, że podziwia celebrytów za dobrą grę aktorską. A Robert Kupisz nie krył, że uwielbia poznawać ich i obserwować, jak rozwijają się z biegiem każdego odcinka.

d3c10m1

Rafał Jonkisz i jego brat Krzysztof. - Jesteście do schrupania - skwitowała Anna Mucha. - Lubię ludzi, którzy czują bluesa, a wy go czujecie - dodała Ida Nowakowska.

Występy solowe

Punktem kulminacyjny były długo wyczekiwane występy solowe. Na pierwszy ogień poszedł Rafał Jonkisz, który na scenie wystąpił bez koszulki. Anna Mucha i Ida Nowakowska licytowały się, dla której z nich zatańczył Mister Polski 2015.

Anna Karczmarczyk zmierzyła się z choreografią do hitu Lady Gagi "Applause".

d3c10m1

- W tej choreografii mogłaś przyspieszyć prędkość i powiedzieć sobie: zaszaleję - powiedziała Ida Nowakowska.

- Zabrakło mi elementu, że uwierzyłabym, że to jeden z tych "potworków" Lady Gagi - dodała Anna Mucha.

- Dopiero się uczę - odpowiedziała Anna Karczmarczyk. - Podkreślę, że tancerką nie jestem i to wszystko jest dla mnie nowe. Z przyjemnością pokazałbym wszystkim siniaki... - wyznała na scenie aktorka.

d3c10m1

- Nie tłumacz się. Nie opowiadaj mi o takich rzeczach. Nie bierzemy mnie na litość - skomentowała Anna Mucha

- Ja w tym momencie nie kupuję tego. 7 punktów - ucięła dyskusję Mucha.

Chwilę później na scenie pojawił się Mateusz z Fit Lovers, który zatańczył układ Justina Timberlake'a do utworu "Rock Your Body". Anna Mucha doceniła ten występ. Celebrycie udało się kontrolować swoje ciało, co zyskało szacunek aktorki.

d3c10m1

Na ostatni ogień poszedł Rafał Mroczek, który zamknął półfinałowy odcinek show TVP2 "Dance, Dance, Dance". Aktor stepował, czym zaskoczył jurorów.

Ostatecznie z odcinka odpadli Rafał Jonkisz z bratem.

- Nie spodziewałam się, że będzie mi aż tak przykro - mówiła, powstrzymując łzy Ida Nowakowska.

10 tys. zł, które wygrali w programie, przekazali na pomoc dla dziecięcego hospicjum.

Ze względu na pandemię koronawirusa Telewizja Polska podjęła decyzję o skróceniu emitowanej obecnie edycji "Dance Dance Dance". Wielki finał będzie realizowany w studiu "Pytania na Śniadanie". Zwycięzców tanecznego show wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

d3c10m1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c10m1