Trwa ładowanie...

"Dance Dance Dance": Ida Nowakowska w nowym uczesaniu. Wyglądała jak gwiazda. Dosłownie

Za nami kolejny odcinek "Dance Dance Dance". Jak zwykle najwięcej emocji wywołała Anna Mucha. Ale na uwagę zasłużyła też Ida Nowakowska, która pokazała się w nowym uczesaniu.

"Dance Dance Dance": Ida Nowakowska w nowym uczesaniu. Wyglądała jak gwiazda. DosłownieŹródło: ONS.pl
d31qz10
d31qz10

Anna Mucha jest najbardziej emocjonalną z trojga jurorów. To ona zwykle kradnie show. Tym razem nie było inaczej - aktorka popłakała się po występie jednej z par, dała też kolejną 10 - najwyższą notę. Pozostali sędziowie nie są tak ekspresyjni, nie rozdają też najwyższych ocen, starając się nagradzać nie tylko za poruszające występy, ale i poprawność techniczną. Najbardziej merytoryczną jurorką jest Ida Nowakowska.

Tancerka ma za sobą lata doświadczeń w trudnej branży, mnóstwo pokazów, konkursów, występów. To dlatego bywa ostra, a jej krytyka uderza i uczestników, i innych jurorów. W ostatnim odcinku Nowakowska pochwaliła emocjonalny popis Pameli i jej partnera, ale nie zapomniała wspomnieć o źle ułożonych stopach dziewczyny. Ida w "Dance Dance Dance" nie jest gwiazdą jak Mucha, a głosem rozsądku i jurorką, która zwraca uwagę na szczegóły.

Niestety, bywa że staje się tłem dla Muchy, a szkoda, bo jest profesjonalistą. W ostatnim odcinku Ida nie dała jednak przyćmić się koleżance. Rozdawała pochwały, celne uwagi i wysokie noty (9,5). Poza tym wyglądała świetnie. Wizerunek Ani był przerysowany, Ida natomiast pochwaliła się nowym uczesaniem. Trzeba przyznać, że postrzępiona grzywka do niej pasuje. A jak wam się podoba?

"Dance Dance Dance": Anna Mucha zalana łzami. "Jestem kompletnie rozwalona"

d31qz10
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31qz10