Trwa ładowanie...

Powrót hitowego show. Brzozowski już na planie

Z powodu pandemii koronawirusa wstrzymano nagrywanie większości programów telewizyjnych. Znaczna ich część została przełożona na jesień. Okazuje się, że twórcy "Jaka to melodia" postanowili wrócić na plan znacznie wcześniej.

Share
Powrót hitowego show. Brzozowski już na planie
Źródło: ONS.pl
d2iy9lc

"Taniec z gwiazdami", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czy "Kuchenne rewolucje" to tylko część programów, których emisję zdecydowano zawiesić z powodu pandemii koronawirusa. Przerwę w nadawaniu miała również "Jaka to melodia". Show prowadzone przez Rafała Brzozowskiego widzowie mogli oglądać do 5 kwietnia.

Okazuje się, że wraz z odmrażaniem gospodarki przez rząd, na pewne poluzowania zdecydowali się też producenci niektórych formatów. Jakiś czas temu pisaliśmy o powrocie na plan Katarzyny Dowbor, której bohaterowie programu "Nasz nowy dom" nie mogą czekać na koniec pandemii.

Teraz na podobne kroki zdecydowali się twórcy "Jaka to melodia". Rafał Brzozowski na swoim Instagramie pokazał, jak wraca do pracy. Cała ekipa nosi maseczki, show nagrywane jest bez udziału publiczności, a garderoba prowadzącego znajduje się w kamperze, a nie w budynku TVP.

d2iy9lc

Nowe odcinki będzie można oglądać już od 4 maja.

d2iy9lc

Podziel się opinią

Share
d2iy9lc
d2iy9lc