Trwa ładowanie...

Katarzyna Dowbor wraca na plan programu "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor, mimo pandemii, planuje dokończyć nagrywanie odcinków ostatniego sezonu programu "Nasz nowy dom". Zapewnia, że wszelkie obostrzenia będą przestrzegane podczas pracy.
Share
Katarzyna Dowbor wraca na plan programu "Nasz nowy dom"
Katarzyna Dowbor wraca na plan programu "Nasz nowy dom"Źródło: ONS.pl
dxgcmqy

Pandemia koronawirusa sprawiła, że większość produkcji filmowych i telewizyjnych została wstrzymana. Polsat musiał zawiesić programy "Taniec z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Nasz nowy dom". Produkcja dwóch pierwszych tytułów ma zostać wznowiona jesienią. Ale ekipa "Naszego nowego domu" spotka się na planie już niebawem.

"Nasz nowy dom" to program uwielbiany przez widzów. W każdym odcinku poznajemy historię jednej rodziny, której warunki mieszkaniowe pozostawiają wiele do życzenia. Ekipa remontowa w ciągu pięciu dni remontuje lokale tak, by można było w nich dobrze żyć. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

Dowbor zdradziła w rozmowie z Plejadą, że niedługo ekipa wróci na plan. Głównym powodem jest chęć jak najszybszej pomocy uczestnikom programu:

dxgcmqy

- Myślę, że wrócimy na plan, ponieważ musimy po prostu pomóc tym rodzinom, bo to są ludzie, którzy bardzo czekają na naszą pomoc, oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności, ale nie chcemy odkładać tego. Każdy tydzień, dwa, trzy tygodnie powoduje, że ludzie mieszkają nadal w tragicznych warunkach o tyle dłużej.

Ekipa produkująca program została już poinformowana o powrocie na plan. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie to się stanie. Ale Dowbor zapewnia, że zostaną zachowane wszelkie środki ostrożności:

- To będzie kręcone zupełnie inaczej. Pełne zabezpieczenie: maski, rękawice i różne inne rzeczy. Dezynfekcja domów. Wszelkie obowiązujące obostrzenia będą stosowane. Nie możemy się wygłupiać. Tu nie chodzi tylko o bezpieczeństwo rodzin, ale zdrowie naszych chłopaków z budowy i ekipy filmowej. Myślimy, jak to zrobić mądrze.

Zobacz także: producenci seriali spokojni mimo koronawirusa

dxgcmqy

Podziel się opinią

Share
dxgcmqy
dxgcmqy