Trwa ładowanie...

"Nasz nowy dom": Ekipa programu uratowała dom, który był w ruinie

"Nasz nowy dom": Ekipa programu uratowała dom, który był w ruinieŹródło: polsat
dy68zn9
dy68zn9

Katarzyna Dowbor z ekipą "Naszego nowego domu" tym razem pojawi się w Zakroczymiu. Tam właśnie mieszka rodzina państwa Sosińskich - Agnieszka jej mąż Arek wraz z dwójką dzieci: nastoletnim Łukaszem i małym Kubą. Niestety, ich dom przypomina ruin. Zobaczcie szokujące zdjęcia przed i po remoncie ekipy programu.

Rodzina mieszka w małym 55 metrowym domku, który składa się z przedsionka, ciasnej kuchni i dużego pokoju, w którym śpi cała rodzina. W domu jest też bardzo zniszczona łazienka. Pilnego remontu wymagają wszystkie pomieszczenia. W opłakanym stanie są podłogi, w dwóch pomieszczeniach przecieka sufit, czemu winny jest przeciekający dach.

Zupełnie niewykorzystane jest poddasze, niezbyt wysokie, ale zdecydowanie pozwalające na zaadoptowanie na pokoje. Wymiany wymaga instalacja elektryczna, w trakcie remontu okazuje się również, że trzeba wymienić wszystkie rury kanalizacyjne, wodne i centralnego ogrzewania. Szef ekipy budowlanej Sławomir Ciba określa stan techniczny domu krótko i jednym słowem - „Fatalny”.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

Państwo Sosińscy mają oboje niepełnosprawność drugiego stopnia. Pan Arek ma skoliozę, a Pani Agnieszka przepuklinę i polipy na kręgosłupie i chodzi o kulach. Poznali się 4 lata temu na kursie komputerowym połączonym z rehabilitacją organizowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

dy68zn9

Państwo Sosińscy wzięli ślub i stworzyli rodzinę, która dwa lata temu się powiększyła. Poród przy chorobie pani Agnieszki był ryzykowny, ale chciała ona dać mężowi potomka za całą miłość i dobroć jaką ją obdarzył. Tak pojawił się Kuba.

Pan Arek mimo inwalidztwa pracuje bardzo intensywnie podejmując się wielu zajęć dorywczych. Ma licencjat z administracji, ale nie odebrał jeszcze dyplomu, gdyż nie stać go było na ostatnie opłaty za studia. Cała rodzina żyje ubogo, ale szczęśliwie.

Ekipa budowlana, rozpocznie od wymiany dachu. Zaadoptowane na pokoje dla chłopców zostanie poddasze, które wymaga ocieplenia. Wymienione zostaną wszystkie okna, a także podłogi i instalacje w budynku. Powstanie nowa większa kuchnia, nowy przestronny salon będzie spełniał też funkcję sypialni rodziców. Pod schodami na poddasze, na które wcześniej można było dostać się tylko drabiną z zewnątrz powstało miejsce do pracy.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

Zobaczcie, jak mieszkali państwo Sosińscy i jak wielką przemianę przeszedł ich dom.

dy68zn9

"Nasz nowy dom" w najbliższą niedzielę o 17.45 w Polsacie.

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dy68zn9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy68zn9