Trwa ładowanie...

"Dance Dance Dance": Znamy szczegóły nadchodzącego wielkiego finału programu TVP

Poznaliśmy szczegóły zbliżającego się finału tanecznego show TVP "Dance Dance Dance". Widzowie mogą być zaskoczeni, bowiem będzie emitowany na żywo.

Share
"Dance Dance Dance": Znamy szczegóły nadchodzącego wielkiego finału programu TVPŹródło: Materiały prasowe
d2tc237

Program "Dance Dance Dance" w tym roku jest pełen elektryzujących momentów i burzliwych dyskusji uczestników z jurorami. Pandemia koronawirusa sprawiła jednak, że TVP musiała najpierw zawiesić nagrania, a potem podjąć decyzję o skróceniu programu. Do wyemitowania został tylko finał. Znamy szczegóły ostatniego odcinka.

Wielki finał "Dance Dance Dance" zostanie wyemitowany w sobotę 25 kwietnia o godz. 20:00. Ostatni epizod może być zaskakujący dla widzów, ponieważ będzie nagrywany na żywo.

ZOBACZ TEŻ: Producenci seriali spokojni mimo koronawirusa

Nowością dla tanecznego show TVP jest miejsce nagrania. Finał odbędzie się w studiu programu "Pytanie na śniadanie".

d2tc237

W wielkim finale wystąpią trzy najlepsze pary. Są to Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka.

"Obok prowadzących Tamary (Gonazlez Perei) i Tomasza (Kammela) pojawią się trzy pary finalistów. Nie zabraknie też Jurorów i wszystkich uczestników, z którymi prowadzący połączą się online" - czytamy w poście na instagramowym koncie programu "Dance Dance Dance".

Zwycięzców tanecznego show wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS-owym. Triumfatorzy otrzymają 100 tys. zł, które przekażą na cele charytatywne.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d2tc237
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tc237
d2tc237