"Dance Dance Dance": Znamy szczegóły nadchodzącego wielkiego finału programu TVP

"Dance Dance Dance": Znamy szczegóły nadchodzącego wielkiego finału programu TVP
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.04.2020 10:31, aktual.: 22.04.2020 19:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Poznaliśmy szczegóły zbliżającego się finału tanecznego show TVP "Dance Dance Dance". Widzowie mogą być zaskoczeni, bowiem będzie emitowany na żywo.

Program "Dance Dance Dance" w tym roku jest pełen elektryzujących momentów i burzliwych dyskusji uczestników z jurorami. Pandemia koronawirusa sprawiła jednak, że TVP musiała najpierw zawiesić nagrania, a potem podjąć decyzję o skróceniu programu. Do wyemitowania został tylko finał. Znamy szczegóły ostatniego odcinka.

Wielki finał "Dance Dance Dance" zostanie wyemitowany w sobotę 25 kwietnia o godz. 20:00. Ostatni epizod może być zaskakujący dla widzów, ponieważ będzie nagrywany na żywo.

Nowością dla tanecznego show TVP jest miejsce nagrania. Finał odbędzie się w studiu programu "Pytanie na śniadanie".

W wielkim finale wystąpią trzy najlepsze pary. Są to Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka.

"Obok prowadzących Tamary (Gonazlez Perei) i Tomasza (Kammela) pojawią się trzy pary finalistów. Nie zabraknie też Jurorów i wszystkich uczestników, z którymi prowadzący połączą się online" - czytamy w poście na instagramowym koncie programu "Dance Dance Dance".

Zwycięzców tanecznego show wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS-owym. Triumfatorzy otrzymają 100 tys. zł, które przekażą na cele charytatywne.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także