Trwa ładowanie...

"Dance Dance Dance": Ida Nowakowska pokazała brzuch. Idealny!

Za nami przedostatni odcinek "Dance Dance Dance". Druga edycja zakończy się wcześniej, bo już 25 kwietnia. Póki co jednak widzowie mogli cieszyć się oglądaniem solowych popisów uczestników.

"Dance Dance Dance": Ida Nowakowska pokazała brzuch. Idealny!Źródło: ONS
d3b9dhl
d3b9dhl

Półfinał show TVP 2 "Dance Dance Dance" był wyjątkowo emocjonujący. Na parkiecie rywalizowali ze sobą Anna Karczmarczyk, Rafał Mroczek, Rafał Jonkisz i Mateusz Janusz. Podczas odcinka nie zabrakło łez i nerwów. Ostatecznie z programem pożegnali się bracia Jonkisz, co bardzo zasmuciło jedną z jurorek. Ida Nowakowska otwarcie mówi, że jest wielką fanką wysportowanych Jonkiszów. Bracia skradli jej serce, ponieważ byli naturalni i dawali z siebie wszystko.

Ambicja i dążenie do doskonałości - oto co łączy gimnastyków z tancerką, która oceniała ich popisy. Ida Nowakowska, zupełnie jak bracia, trenuje bardzo ciężko i to już od dzieciństwa. Dzięki talentowi, ale i uporowi oraz samodyscyplinie udało jej się wygrać wiele konkursów.

W końcu tancerka dała się poznać również szerszej publiczności. Występowała w przedstawieniach Teatru Muzycznego Roma, była uczestniczką "You Can Dance", a po 9 latach od tego momentu została jego jurorką. Teraz sprawdza się jako sędzia w "Dance Dance Dance".

"Dance Dance Dance": Krzysztof Jonkisz robi prawdziwą furorę

Treningi sprawiły, że gwiazda telewizji ma doskonałą postawę i piękną figurę. Podczas półfinałowego odcinka można było oglądać ją w pełnej krasie - Ida miała na sobie top, który odsłaniał jej umięśniony brzuch. Na niego zarzuciła krótką kurteczkę. Wyglądała doskonale. 30-latka ma idealne ciało?

d3b9dhl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b9dhl