"Dance Dance Dance". Rafał i Krzysztof Jonkisz odpadli z programu

"Dance Dance Dance". Rafał i Krzysztof Jonkisz odpadli z programu
Źródło zdjęć: © ONS | ONS

19.04.2020 09:39, aktual.: 19.04.2020 13:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Półfinał show TVP 2 "Dance Dance Dance" był wyjątkowo emocjonujący. Podczas odcinka nie zabrakło łez i nerwów. Ostatecznie z programem pożegnali się bracia Jonkisz.

Za nami ostatnie taneczne występy uczestników drugiej edycji "Dance, Dance, Dance" przed wielkim finałem. Na parkiecie rywalizowali ze sobą Anna Karczmarczyk, Rafał Mroczek, Rafał Jonkisz i Mateusz Janusz.

Decyzją jury z programem pożegnali się bracia Jonkisz. Z drugim zagrożonym duetem - Rafałem Mroczkiem i Przemysławem Cypryańskim, Rafał i Krzysiek przegrali o zaledwie pół punktu.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że dostaliśmy możliwość wzięcia udziału w takiej przygodzie, że tyle trwała i tak dużo się nauczyliśmy. To będą wspomnienia na całe życie - powiedział tuż po ogłoszeniu wyników Rafał Jonkisz.

- Nie spodziewałam się, że będzie mi aż tak przykro - mówiła, powstrzymując łzy Ida Nowakowska.

10 tys. zł, które wygrali w programie, przekazali na pomoc dla dziecięcego hospicjum.

Ze względu na pandemię koronawirusa Telewizja Polska podjęła decyzję o skróceniu emitowanej obecnie edycji "Dance Dance Dance". Wielki finał będzie realizowany w studiu "Pytania na Śniadanie". Zwycięzców tanecznego show wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także