Trwa ładowanie...
dlohmig

"Dance Dance Dance": Wielki finał show TVP już niedługo. Stacja skróciła program

TVP podjęła decyzję o przedwczesnym zakończeniu programu "Dance Dance Dance". Dlatego też jeszcze w kwietniu zobaczymy finałowy odcinek tanecznego show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielki finał "Dance Dance Dance" jeszcze w kwietniu
Wielki finał "Dance Dance Dance" jeszcze w kwietniu (Materiały prasowe)
dlohmig

Zdjęcia do programu "Dance Dance Dance" zostały zawieszone z powodu pandemii koronawirusa. TVP wyemitowała wszystkie dotychczas nagrane odcinki (cztery i pierwszą część piątego). Druga część piątego epizodu show zostanie wyemitowana w sobotę 18 kwietnia, a w nim wystąpią solo Rafał Mroczek, Rafał Jonkisz, Anna Karczmarczyk i Mateusz Janusz.

Stacja podjęła też decyzję, że przedwcześnie zakończy program, ale wyemituje jego wielki finał. 25 kwietnia trzy najlepsze duety powalczą o główną nagrodę, czyli 100 tys. zł. Zwycięzcy przeznaczą pieniądze na wybrany cel charytatywny. Triumfatorów wyłonią telewidzowie w głosowaniu SMS.

Wielki finał zrealizowany zostanie w studiu "Pytania na Śniadanie", w którym pojawią się Tamara Gonzalez Perea, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska oraz finaliści. Prowadzący połączą się online z pozostałymi uczestnikami drugiej edycji show oraz jurorami - Anną Muchą i Robertem Kupiszem.

dlohmig

Solowe występy pozostałych uczestników będzie można obejrzeć w sobotę 18 kwietnia o godz. 20:35 na antenie TVP 2.

Zwiastun solowych występów w "Dance Dance Dance"

dlohmig

Podziel się opinią

Share
dlohmig
dlohmig