Trwa ładowanie...
d4kakzl
Informacja prasowa
dance dance dance

Bracia Jonkisz o nowym odcinku "Dance Dance Dance": "Nie będzie prosto"

Po trudach poprzedniego odcinka Rafał i Krzysztof ponownie zatańczą na scenie "Dance Dance Dance". Bracia nie ukrywają, że przygotowania do duetów piątego odcinka były dla nich bardzo trudne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Dance Dance Dance": Rafałowi Jonkiszowi nie jest łatwo
"Dance Dance Dance": Rafałowi Jonkiszowi nie jest łatwo (Materiały prasowe)
d4kakzl

W poprzednim odcinku "Dance Dance Dance" Krzysiek Jonkisz w trakcie występu zszedł ze sceny i produkcja musiała wstrzymać zdjęcia. Ostatecznie młodszy brat Rafała wyszedł na scenę i zatańczył układ od początku do końca, udowadniając tym samym, że nigdy nie wolno się poddawać. W trakcie przygotowań do wspólnego występu w piątym odcinku, który zobaczymy już w sobotę o godzinie 20:35 w TVP2, braciom cały czas towarzyszyły wspomnienia ostatnich wydarzeń, co wpłynęło na przygotowania nowej choreografii.

- Gorszy dzień… - powiedział wyraźnie przygnębiony Rafał Jonkisz. - Ten czwarty odcinek zadziałał tak, że piąty nie będzie tak prosty, jak do tej pory - ocenił Krzysiek Jonkisz. Młody akrobata nie ukrywał także, że wyciągnął lekcję z wydarzeń poprzedniego epizodu. - To wszystko nauczyło mnie, że mimo mega trudnych chwil można stanąć na nogi - wyznał 19-latek.

Brat Rafała Jonkisza przerwał występ i OPUŚCIŁ STUDIO!

Do tych słów postanowił odnieść się Rafał Jonkisz. - Zrobiłeś tak świetną robotę, że mam wobec ciebie dług i muszę zrobić jeszcze lepszą. Dla ciebie... - powiedział.

d4kakzl

Nie tylko Rafał jest zdania, że wychodząc ponownie na scenę, Krzysiek wykazał się ogromna siłą i wytrwałością.

- W życiu mamy wiele trudnych sytuacji, które nas zatrzymują. Ważne jest to, co z tym zrobimy. Możemy się poddać, ale warto się z tym zmierzyć, pokonać lęki, słabości, kompleksy. Wtedy właśnie się rozwijamy! Cieszę się, że Krzyś dał sobie taką szansę - mówi Robert Kupisz.

- Krzysiek to prawdziwy FIGHTER! Ostatni odcinek to potwierdza i świadczy o wielkiej sile charakteru tego chłopaka. Myślę, że wielu z nas na jego miejscu, przy takiej presji, obecności kamer, świadomości, że bierze udział w konkursie, programie emitowanym w prime timie, zwyczajnie by odpuściło. Wielki szacunek dla niego oraz brawa za stalowe nerwy i determinację! - ocenia choreograf Tomasz Prządka, który wspólnie z Krzysztofem pracował na układem z poprzedniego występu.

d4kakzl

Jak ogromne emocje towarzyszące braciom Jonkisz podczas przygotowań wpłyną na ich wspólny występ na scenie "Dance Dance Dance"? Odpowiedź już w sobotę o godzinie 20:35 w TVP2. Przypomnijmy, że godzinie 20:00 zostanie wyemitowany specjalny odcinek "Dance Dance Dance The Best Of", w którym Rafał i Krzysiek Jonkisz odwiedzą swój rodzinny dom.

"Dance Dance Dance" Materiały prasowe
"Dance Dance Dance" (Materiały prasowe)
"Dance Dance Dance" Materiały prasowe
"Dance Dance Dance" (Materiały prasowe)
"Dance Dance Dance" Materiały prasowe
"Dance Dance Dance" (Materiały prasowe)
d4kakzl

Podziel się opinią

Share
d4kakzl
d4kakzl