Trwa ładowanie...

"Dance Dance Dance": Krzysztof Jonkisz gwiazdą odcinka. Widzowie są nim zachwyceni

Krzysztof Jonkisz, który do tej pory miał niewiele wspólnego ze światem show-biznesu, z dnia na dzień stał się gwiazdą. Wszystko dzięki jednemu występowi w "Dance Dance Dance". Dla widzów jest już zwycięzcą.

Share
"Dance Dance Dance": Krzysztof Jonkisz gwiazdą odcinka. Widzowie są nim zachwyceni
Źródło: kadr z programu
d4czgzk

Ostatni odcinek "Dance Dance Dance" dostarczył widzom sporej dawki emocji. Wszystko dzięki Krzysztofowi Jonkiszowi, który niechcący zadbał o to, by wszystkim przed telewizorami wzrosło ciśnienie. Przypomnijmy, że początkowo wszystko szło zgodnie z planem. Młodszy brat Rafała Jonkisza pojawił się na scenie i zaczął tańczyć do utworu Willa Smitha "Gettin' Jiggy Wit It".

ZOBACZ WIDEO: "Dance Dance Dance": Anna Mucha oczarowana Krzysztofem Jonkiszem

Niestety, w pewnym momencie młodszy brat mistera stanął jak wryty. Wpadł w panikę i nie był w stanie kontynuować choreografii. Po kilkunastu sekundach przerwano nagrania, a młody akrobata ze łzami w oczach wybiegł ze studia. Zarówno pozostali uczestnicy, jurorzy, jak i widzowie przed telewizorami wstrzymali oddech.

d4czgzk

- Zacząłem tańczyć i nagle wyłączyłem się. Nie wiem, co się dzieje, nie wiem gdzie jestem… Nie chcę już niczego. Najchętniej poszedłbym do domu i nic nie robił… - mówił zapłakany Krzysztof za kulisami.

Ostatecznie na prośbę uczestników producent zgodził się, aby Jonkisz dostał jeszcze jedną szansę i rozpoczął swój występ od początku. Na szczęście za drugim razem wszystko poszło tak, jak zostało zaplanowane. Euforia udzieliła się nie tylko jego tanecznym rywalom i jurorom, ale także widzom przed telewizorami.

"Brawo, nie poddał się i walczył o swoje!", "Moja mama płakała", "Cały czas trzymałam za ciebie kciuki", "Dla nas on już jest zwycięzcą", "Ryczałam jak głupia", "Wyszedł na scenę i zatańczył, jakby nic się nie stało, a to jest bardzo trudne. Brawa również dla uczestników, którzy okazali się wsparciem i wyrozumiałością i że zawalczyli o ponowny występ Krzyśka" - czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu "Dance Dance Dance" na Instagramie.

Oglądaliście ostatni odcinek?

d4czgzk

Podziel się opinią

Share
d4czgzk
d4czgzk