Trwa ładowanie...

"Dance Dance Dance". Uczestnicy komentują przerwany występ Krzysztofa Jonkisza

Krzysztof Jonkisz opuścił scenę w trakcie swojego solowego występu w programie "Dance Dance Dance". Uczestnicy najnowszej edycji postanowili skomentować zaistniałą sytuację.

Share
"Dance Dance Dance". Uczestnicy komentują przerwany występ Krzysztofa Jonkisza
Źródło: Materiały prasowe
d1u0sv9

W ostatnim odcinku "Dance Dance Dance" doszło do niecodziennej sytuacji. Jeden z uczestników programu, Krzysztof Jonkisz, zdecydował się przerwać swój występ. Opuścił studio w towarzystwie brata, Rafała Jonkisza oraz choreografa Tomasza Prządki, pod którego okiem 19-latek uczył się układu do przeboju Willa Smitha "Gettin’ Jiggy With It". Tuż po zejściu ze sceny nagrania zostały przerwane.

ZOBACZ TAKŻE: Brat Rafała Jonkisza przerwał występ i OPUŚCIŁ STUDIO!

Pozostali uczestnicy “Dance, Dance, Dance” również byli wstrząśnięci całą sytuacją. Część z nich zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie,

d1u0sv9

- Wszyscy czekaliśmy na tę solówkę. On tańczy to świetnie - mówi Anna Karczmarczyk.

- Podejrzewam, że ma taką walkę wewnętrzną. Mega mu współczuję, to nie jest proste - dodaje zasmucony Mateusz Łapka.

Aktor sugeruje również, że w Krzysztofie Jonkiszu tkwi spory potencjał taneczny.

- Mówiłem, że jak on to zatańczy tak, jak na próbach, to będzie osobą, która zrobiła największy progres w tym programie - dodaje.

Dalszy rozwój sytuacji poznamy w najbliższym odcinku "Dance Dance Dance" już w sobotę o godz. 20:35 na antenie TVP 2. Z kolei o 20:00 zostanie wyemitowany specjalny odcinek "Dance Dance Dance The Best Of", który podsumuje najważniejsze wydarzenia z poprzedniego epizodu.

d1u0sv9

Podziel się opinią

Share
d1u0sv9
d1u0sv9