Trwa ładowanie...

"Dance Dance Dance": Anna Mucha do Krzysztofa Jonkisza: Jestem w tobie zauroczona!

Jurorka drugiej edycji "Dance Dance Dance" zaskoczyła swoim wyznaniem na temat najmłodszego uczestnika show. Nie omieszkała wyrazić sympatii, jaką do niego żywi.

Share
"Dance Dance Dance": Anna Mucha do Krzysztofa Jonkisza: Jestem w tobie zauroczona!
Źródło: tvp, fot: Waldemar Kompała
dzht1lh

Krzysztof Jonkisz, brat akrobata Rafała Jonkisza jest najmłodszym uczestnikiem drugiej edycji "Dance Dance Dance". Jest też osobą, która nigdy nie była związana z show-biznesem. Naturalność i spontaniczność Krzyśka okazały się kluczem do serca Anny Muchy.

- Uporządkujmy pewne fakty. Masz 19 lat i jeszcze miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w primetimie w największej telewizji w tym kraju. Jestem absolutnie przekonana, że jest w tobie totalny potencjał - powiedziała Anna Mucha przypominając jednocześnie, jak bardzo na przestrzeni ostatnich tygodni zmieniło się życie Krzyśka.

- Jestem w tobie zauroczona - oznajmiła jurorka, po czym dodała, że napis "love" na jej nakryciu głowy dedykuje właśnie Krzyśkowi Jonkiszowi.

dzht1lh

Tuż przed rozpoczęciem przygotowań do drugiej edycji „Dance Dance Dance” brat Rafała Jonkisza mieszkał w Holandii, gdzie jego codziennością była praca w chłodni.

tvp
Źródło: tvp, fot: Waldemar Kompała

- Po skończeniu szkoły średniej chciałem odciążyć mamę, która wychowywała sama naszą całą czwórkę. Na początku przeprowadziłem się do Warszawy. Zamieszkałem u Rafała, który pomógł mi znaleźć pracę w parku trampolin. Po kilku miesiącach zdecydowałem się spróbować swoich sił za granicą. Nie tylko z powodów zarobkowych. Przy okazji chciałem podszlifować język angielski. Udało mi się znaleźć pracę w jednej z chłodni w Holandii, gdzie sortowałem ryby. Nie miałem na co narzekać - poznałem fajnych ludźmi i mogłem zacząć oszczędzać pieniądze, niewielkie ale zawsze coś - mówi Krzysiek Jonkisz.

Po niespełna dwóch miesiącach pracy na obczyźnie Krzysiek odebrał telefon z zaskakującą propozycją.

tvp
Źródło: tvp

- Kiedy Rafał zapytał czy chciałbym wziąć z nim udział w programie, na początku myślałem, że żartuje ale okazało się, że mówił na serio. Zgodziłem się, bo wiedziałem, że to może być świetna przygoda. Marzę, żeby w przyszłości dostać się do najlepszej grupy akrobatycznej na świecie - Cirque du Soleil. Nauka choreografii wydała mi się też dobrym sposobem na rozwój dotychczasowych umiejętności - zdradza młody akrobata, którego już w najbliższą sobotę zobaczymy w kolejnym odcinku "Dance Dance Dance" w TVP2.

Dodajmy, że o godzinie 20:00 widzowie obejrzą najważniejsze momenty z poprzedniego odcinka a już o godzinie 20:35 zobaczą występy solowe. Uczestnicy zatańczą do przebojów m.in.: Robbiego Williamsa, Willa Smitha i Gwen Stefani.

dzht1lh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzht1lh
dzht1lh