Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

"Planeta Singli. Historia szósta: WŁADEK I HALINKA" - premiera już 31 grudnia

Maria Maj i Witold Dębicki w zabawnej, wzruszającej i zaskakującej opowieści, która udowadnia, że miłość nie ma granic. Nowy odcinek serii PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII już w sylwestra w serwisie CANAL+ online oraz w CANAL+ PREMIUM o godz. 21:00.

Share
Planeta Singli. Historia szósta: WŁADEK I HALINKA”  Planeta Singli. Historia szósta: WŁADEK I HALINKA” Źródło: materiały partnera
d185atc

PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII to cykl ośmiu historii miłosnych, które z humorem opowiadają o wszystkich stronach internetowego randkowania. Każdy z odcinków portretujących współczesny świat miłosnych wzlotów i upadków, pokazany jest oczami innego reżysera. Historie stanowią zamkniętą całość, a bohaterów różni wiek, pochodzenie i motywacja do rozpoczęcia poszukiwań miłości online.

Siódma historia cyklu to opowieść o fascynującej relacji tytułowych Władka i Halinki. Poczciwy emeryt i starsza pani poznają się na Planecie Singli i rozpoczynają wspólną podróż – wolną od oczekiwań czy zahamowań. Czy ich spotkanie udowodni, że w każdym wieku jest jeszcze szansa na szaloną miłosną przygodę, burzę zmysłów i powrót do pełni życia? Może to ostatnia miłość okaże się właśnie tą najwspanialszą?

Źródło: materiały partnera

Reżyserem odcinka jest Mateusz Głowacki, autorami scenariusza - Abelard Giza i Szymon Jachimek. W rolach głównych m.in.: Maria Maj, Witold Dębicki, Maciej Damięcki, Klara Bielawka, Nicolas Przygoda.

Premiera nowego odcinka serialu PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII w piątek 31.12 w serwisie CANAL+ online oraz w CANAL+ PREMIUM o godz. 21:00.

Informacja prasowa
d185atc
d185atc
d185atc