Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" od lat zajmuje się domem. Internauta zapytał ją o pracę

Bardowscy są już osiem lat po ślubie. Jubileusz świętowali w Rzymie, podziwiając zabytki i kosztując włoskich przysmaków
Bardowscy są już osiem lat po ślubie. Jubileusz świętowali w Rzymie, podziwiając zabytki i kosztując włoskich przysmaków
Źródło zdjęć: © Instagram

26.04.2024 13:34, aktual.: 26.04.2024 13:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna i Grzegorz Bardowscy - małżonkowie, którzy spotkali się na planie "Rolnik szuka żony" - od lat pokazują swoje sielskie życie w sieci. Zaczęło się od vloga, a dziś Bardowska króluje na Instagramie, gdzie od czasu do czasu odpowiada nawet na najbardziej dociekliwe pytania internautów. Niedawno zapytano ją m.in. o to, czy kiedykolwiek pracowała. Co odpowiedziała?

Znani z drugiej edycji programu telewizyjnej Jedynki rolnicy poznali się w 2015 roku. Kiedy zgłosili się do "Rolnik szuka żony", on miał 28-lat i ponad 100-hektarowe gospodarstwo, ona cztery lata mniej i pracę oraz studia we Wrocławiu. Szybko okazało się, że "silny i nieco szorstki" gospodarz (jak sam o sobie mówił) i przedszkolanka z Kotliny Kłodzkiej są dla siebie stworzeni.

W połowie kwietnia Anna i Grzegorz Bardowscy obchodzili ósmą rocznicę ślubu. W tym czasie doczekali się dwojga dzieci, imponującego domu i kilkuset tysięcy followersów w sieci, którzy chętnie podglądają, jak wygląda życie wybranki rolnika wypełnione zwyczajnymi, codziennymi obowiązkami mamy i żony.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kilka dni temu Ania Bardowska zorganizowała dla internautów Q&A [questions and answers - z ang.], czyli cykl pytań i odpowiedzi. Wielu fanów ograniczyło się po prostu do przesłania rolniczce pozdrowień, pisząc, że uwielbiają oglądać w sieci jej rodzinkę i sielskie życie. Wśród uczestników zorganizowanej przez Bardowską sesji byli jednak i ci bardziej dociekliwi.

Bardowska urządziła Q&A. Pytali ją o wykształcenie i pracę

Jednych interesowało np. czy wybranka Grzegorza kiedykolwiek myślała o tatuażu (przyznała, że tak, ale "na szczęście go nie zrobiłam"), innych jej wykształcenie i to, czy kiedykolwiek pracowała. Jak zareagowała na tak bezpośrednie pytania?

Anna Bardowska napisała, że ma wykształcenie wyższe, a pracowała od 19. roku życia. Warto przypomnieć, że przy zgłoszeniu do programu TVP kandydatka Grzegorza deklarowała, że na co dzień pracuje jako nauczycielka w przedszkolu i prowadzi terapię pedagogiczną dla dzieci.

Udział w programie i małżeństwo z rolnikiem kompletnie zmieniło jednak zawodowe życie uczestniczki, która dziś realizuje się zarówno w roli żony, mamy, jak i influencerki.

Anna Bardowska odpowiadała niedawno na dociekliwe pytania internautów
Anna Bardowska odpowiadała niedawno na dociekliwe pytania internautów © Instagram

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" pochylamy się nad "Mocnym tematem" Netfliksa, załamujemy ręce nad szokującą decyzją Disney+, rzucamy okiem na "Nową konstelację" i jedziemy do Włoch z "Ripleyem". Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także