Trwa ładowanie...
d3qftfw

Kamil Durczok

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:

Jeden z największych talentów dziennikarskich w Polsce. Rzetelny i ceniony dziennikarz znany z serwisu informacyjnego "Fakty" w TVN.

Urodził się w Katowicach, gdzie poznał żonę Marianne. Już na studiach współpracował z Studenckim Radiem EGIDA. Pierwsza poważną pracę zaczynał w 'Radiu Katowice". Przeszedł do telewizji w 1994 roku widzowie mogli go zobaczyć w "Telewizji Katowice". Program "Studio parlamentarne" był jego debiutem w ogólnopolskiej telewizji. Związał się na parę ładnych lat z TVP1. Prowadził program publicystyczny " W centrum uwagi"

Wszyscy pamiętamy go jako prowadzącego "Wiadomości" w TVP1. Gdzie zaskarbił sobie życzliwość i pochwałę widzów. W serwisie mogliśmy go zobaczyć od 2001 do 2006 roku.

Kamil Durczok poważnie traktuje swoja prace dlatego nie spoczął na laurach i w trakcie pracy w "Wiadomościach" prowadził także "Gościa Jedynki", "Forum" i "Debatę"

Gdy na wizji "Wiadomości" z dnia na dzień było widać, że Kamil Durczok wygląda coraz mizerniej, schudł i tracił siły, widzowie zaczęli się zastanawiać, co się dzieję z ich ulubionym prezenterem. Dziennikarz, żeby rozwiać wszystkie domysły, publicznie przyznał, że choruje na raka.

Cała Polska czekała z zapartym tchem na finał walki z chorobą. Ostatecznie Durczok powrócił do zdrowia, co ucieszyło jego fanów.

Od 1 maja 2006 roku Durczok przeszedł do TVN-u i został prezenterem "Faktów", obecnie prowadzi także program publicystyczny, "Fakty po Faktach" w TVN24.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qftfw
d3qftfw
d3qftfw