Trwa ładowanie...

Kuźniar znów w TVN24. Wymowny komentarz Durczoka

Dziennikarz Jarosław Kuźniar zaskoczył użytkowników Twittera nowiną o swoim powrocie na antenę TVN24. Jednym z pierwszych, który zareagował na tą wiadomość, był Kamil Durczok. Nie był zachwycony faktem, że jego nie zaproszono.

Share
Kamil Durczok ostro zareagował na post Kuźniara
Kamil Durczok ostro zareagował na post KuźniaraŹródło: AKPA
d73z1md

Stacja TVN24 w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia. Z tej okazji na antenie pojawiają się dodatkowe materiały tj. niedawna debata "Zawód: dziennikarz" prowadzona przez Katarzynę Kolendę-Zaleską. Prawdopodobnie dlatego na antenie TVN24 ponownie zagości Jarosław Kuźniar, aby powspominać czasy jego współpracy z telewizją.

"Wracam jutro do studia @tvn24 powspominać z Tomkiem Sianeckim 2015 rok, czyli nasze pożegnanie Może się przykuję i nie wyjdę. Niech to będzie nasza tajemnica" - ogłosił w czwartek na Twitterze.

Biznesy Kuby Wojewódzkiego

Informacja ta ucieszyła fanów dziennikarza, którym brakuje jego obecności w mediach. Jarosław Kuźniar w ubiegłym roku odszedł z Onetu i skupił się na prowadzeniu własnych działalności: biura podróży oraz firmy doradczej w zakresie mediów.

d73z1md

Jednak nie wszyscy zareagowali optymizmem na wpis Kuźniara. W szyderczym tonie głos zabrał Kamil Durczok.

"He, he... 10 lat kierowałem @FaktyTVN, 3 wygrane prawomocnie procesy, co ze mną nie tak, że nie zapraszają?" - zareagował.

Przypomnijmy, że Kamil Durczok rozstał się ze stacją TVN w atmosferze skandalu. Dziennikarza posądzano o molestowanie pracownic i mobbing. Cała Polska pamięta też nagranie zza kulis "Faktów", gdy Durczok krzyczał na pracownika z powodu ubrudzonego stołu, za którym zasiadał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d73z1md

Podziel się opinią

Share
d73z1md
d73z1md