Trwa ładowanie...
d2x9atn

Ucho Prezesa

Najnowsze informacje
3.4
(105 głosów)
Oceń:
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Ucho Prezesa" – polski miniserial polityczno-komediowy tworzony przez członków Kabaretu Moralnego Niepokoju. Produkcja zadebiutowała na platformie Youtube 9 stycznia 2017 roku. Pierwszy odcinek serii obejrzało w ciągu tygodnia około 4 milionów widzów. Od 15 lutego nowe epizody serialu emitowane są również w serwisie ShowMax.com.

"Ucho Prezesa" skupia się głównie na postaci lidera partii rządzącej w Polsce oraz jego najbliższych współpracownikach. Produkcja w humorystyczny sposób odnosi się do ostatnich głośnych politycznych wydarzeń. Każdy odcinek "Ucha Prezesa" jest od siebie niezależny i przedstawia zupełnie nowe wydarzenia. Akcja w całości rozgrywa się w gabinecie przy ulicy Nowogrodzkiej, gdzie do tytułowego prezesa (postać jednoznacznie wzorowana jest na liderze Prawa i Sprawiedliwości – Jarosławie Kaczyńskim) przychodzą ministrowie, prezydent, pani premier i inni wysoko postawieni urzędnicy państwowi.

"Ucho Prezesa" to swojego rodzaju kontynuacja serii kabaretowej "Posiedzenie rządu", w której członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju wraz z innymi artystami kabaretowymi wcielali się w członków rady ministrów tworzonej przez polityków Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronncitwa Ludowego.

Główne role w "Uchu Prezesa" przypadły Robertowi Górskiemu, Mikołajowi Cieślakowi, Izabeli Dąbrowskiej i Pawłowi Koślikowi. W poszczególnych odcinkach w produkcji pojawiali się tacy aktorzy jak Jarosław Boberek, Katarzyna Żak, Agnieszka Pilaszewska czy Wojciech Kalarus.

Serial spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem widzów. Każdy z odcinków obejrzało na Youtube kilka milionów osób. Sami politycy PiS również nie mieli większych zastrzeżeń, co do formy produkcji. Adam Bielan w jednej z wypowiedzi zdradził, że pierwsze dwa odcinki "Ucha Prezesa" przypadły nawet do gustu Jarosławowi Kaczyńskiemu, przy czym lider Prawa i Sprawidliwości zwrócił uwagę, że , że w serialu błędnie pokazano, że jego kot pije mleko, podczas gdy dorosłe koty mleka nie piją. "Ucho Prezesa" ostro skrytykowała natomiast Krystyna Pawłowicz.

Ucho Prezesa
Gatunek

komedia, polityczny

Kraj produkcji

Polska

Data premiery

09.01.2017

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2x9atn
d2x9atn
d2x9atn