"Ucho Prezesa" o chłopach i niewychodzeniu z Unii. Nikt nie wierzy w dobre intencje Prezesa

"Ucho Prezesa" o chłopach i niewychodzeniu z Unii. Nikt nie wierzy w dobre intencje Prezesa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.12.2018 18:34, aktual.: 30.12.2018 08:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim odcinku przed końcem roku Prezes z Mariuszem przeżywają przegrane wybory samorządowe w dużych miastach. Co zrobić w tej sytuacji? Przekonać "słoiki", żeby głosowały na PiS.

- Prawda jest taka, że wszyscy nasi wyborcy wyginęli w powstaniu. A ci co przeżyli, lemingi, leserzy, cwaniaki, złodzieje, handlarze kamienic głosują na nich – skwitował Mariusz.

Prezes mocno przeżył przegraną Patryka w walce o Warszawę i zaczął się głośno zastanawiać, co jest tego przyczyną?

- Jak to jest możliwe, że ci ze wsi, co mieszkają na wsi, głosują na nas. Ale już ci ze wsi, co wyjechali do miasta - na nich? – pytał Mariusza, który machnął na to ręką i stwierdził, że wszystko się zmieni, gdy Prezes wyprowadzi Polskę z Unii.

- Mówił pan, że nie będzie premierem, a pan był. Że Antoni nie będzie ministrem, a był. Dwa razy udało się ich nabrać, to i za trzecim się uda – mówił Mariusz, słysząc deklarację Prezesa, że ten nie zamierza wyprowadzać Polski z Unii.

Obraz
© Materiały prasowe

Zostawiając wątek unijny, Prezes postanowił zawalczyć o chłopski elektorat tradycyjnie głosujący na PSL. Szybko jednak doszedł do wniosku, że nie będzie łatwo się z nimi dogadać.

- Co my wiemy o chłopach? Niewiele. Tyle, że jedzą z dwojaków, chodzą boso, boją się księdza i piorunów i chodzą po nich muchy – wyliczał z powagą Prezes.

- I ropę ciągną do traktorów zza ruskiej granicy – dodał Mariusz.

W zrozumieniu potrzeb mieszkańców wsi pomoże im kilku zaproszonych gości reprezentujących różne ugrupowania chłopskie. Dlaczego nie głosują na PiS? Czego im brakuje? I dlaczego Prezydent chce przenieść stolicę do Chełmu? Między innymi na takie pytania odpowiada najnowszy odcinek "Ucha Prezesa" pt. "Podorywki", który obejrzycie w Telewizji WP w niedzielę 30 grudnia o 20:00.

Przypominamy, że od początku czwartego sezonu "Ucho Prezesa" jest do obejrzenia wyłącznie w Telewizji WP i na platformie Showmax. Premierowe odcinki emitowane są w każdą środę (Showmax) i niedzielę (Telewizja WP).

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (54)
Zobacz także