Trwa ładowanie...

Robert Górski martwi się o Kaczyńskiego. Wszystko przez panią Basię

Ryszard Petru zniknął z polityki, Grzegorz Schetyna zszedł na boczny tor, a teraz na emeryturę ma przejść sekretarka Jarosława Kaczyńskiego. Twórca "Ucha Prezesa" ubolewa, że znika kolejna ważna dla jego serialu postać i martwi się o przyszłość Kaczyńskiego.

Share
Robert Górski martwi się o Kaczyńskiego. Wszystko przez panią Basię
Źródło: AKPA
d2mvwcd

Robert Górski i Izabela Dąbrowska tworzyli w "Uchu Prezesa" niezapomniany duet. On był Prezesem, ona panią Basią, wzorowaną na Barbarze Skrzypczak, która od początku lat 90. towarzyszyła Jarosławowi Kaczyńskiemu na Nowogrodzkiej. Teraz ma się to zmienić, ponieważ wieloletnia sekretarka prezesa chce podobno przejść na emeryturę.

Obejrzyj: Rober Górski miał dla Jarosława Kaczyńskiego prezent. Przyszedł do biura PiS

Górski poproszony o komentarz powiedział wprost, że martwi się o Kaczyńskiego.

d2mvwcd

- Poczucie samotności prezesa się pogłębia. Kaczyński ufa tylko tym, których zna od dawien dawna i przetrwał z nimi najgorsze chwile. Tymczasem na pewnym etapie życia trudno o nowych przyjaciół, o prawdziwe relacje, są jedynie znajomi – mówił satyryk "Faktowi".

Robert Górski w "Uchu Prezesa" Izabela Dąbrowska jako pani Basia/AKPA
Robert Górski w "Uchu Prezesa" Źródło: Izabela Dąbrowska jako pani Basia/AKPA

Barbara Skrzypczak to najbliższa współpracowniczka Jarosława Kaczyńskiego. Trzyma pieczę nad najważniejszymi dokumentami partii, a Jarosław Kaczyński darzy ją ogromnym zaufaniem. Według informacji WP pani Basia szykuje się do przejścia na emeryturę. Rozmówcy naszego reportera Marcina Makowskiego zgodnie przyznają, że "na Nowogrodzkiej kończy się pewna epoka".

- Na imieniny czymś normalnym było, że ustawiała się grupka działaczy, którzy wręczali jej prezenty. Umiała czytać nastroje prezesa, miała u niego posłuch, wielu chciało z tego skorzystać - opowiada WP jeden z obecnych posłów Zjednoczonej Prawicy.

d2mvwcd

Podziel się opinią

Share
d2mvwcd
d2mvwcd