"Ucho Prezesa" bezlitosne dla Telewizji Polskiej. Jacek szykuje ramówkę na 6 lat

"Ucho Prezesa" bezlitosne dla Telewizji Polskiej. Jacek szykuje ramówkę na 6 lat
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.12.2018 06:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W gabinecie Prezesa pojawił się Jacek, opowiadający o przyszłości Telewizji Polskiej. Sylwester na Nowogrodzkiej i Piotr Żyła prowadzący "Jeden z dziesięciu" to dopiero początek planowanych atrakcji.

Tytuł odcinka "Nowa ramówka" nie pozostawia wątpliwości, że pierwsze skrzypce będzie grał Jacek, prezes Telewizji Polskiej. Zjawił się on u swego zwierzchnika, by przedstawić nową ramówkę, a raczej plan 6-letni.

- Telewizja jak za Gierka – skomentował Mariusz, słysząc kwieciste zapowiedzi Jacka. – A teraz to już Korea - rzucił Prezesowi do ucha, gdy szef TVP zaczął się rozkręcać.

Złotousty Jacek przybył do gabinetu z szeregiem gwiazd Telewizji Polskiej, m.in. z Danutą z "Wiadomości", która była wpatrzona w Prezesa jak w obrazek.

Obraz
© Materiały prasowe

- Pan Prezes działa na nią jak rozgrzana patelnia na margarynę – wytłumaczył Jacek, demonstrując po chwili możliwości Danuty.

- Programy informacyjne Telewizji Polskiej, na czele z "Wiadomościami", są źródłem rzetelnej informacji o sukcesach rządu i kompromitacji opozycji. Dbamy o to, aby rozdźwięk między tym, co dzieje się na ekranie, a tym, co jest za oknem, był… - przerwała w pół zdania.

- Koniec. Rozpuściła się – powiedział Jacek.

- Ja się oczywiście na tym nie znam, ale wydaje mi się, że pani jest bardzo ładna – to komentarz samego Prezesa, który zobaczył kolejną gwiazdę TVP, Magdę, byłą kandydatkę SLD, a obecnie wielką fankę Prezesa.

Obraz
© Materiały prasowe

W gabinecie zagościł także Piotrek, skoczek narciarski. Zdaniem Jacka średni, ale jest świetnym materiałem na prowadzącego "Jeden z dziesięciu".

- Niewyspany jestem. Żona mnie rano obudziła, szła do "Playboya" i hałasowała, jak się rozbierała – mówił rozbawiony Piotrek, demonstrując swoje możliwości.

Przy okazji Jacek wytłumaczył Prezesowi, że sport jest drogi, ale warto inwestować w transmisje zawodów.

- Puszczę ludziom skoki o 18, ludzie zostaną do "Wiadomości", a tam już Danuta będzie wiedziała, co im wżenić – mówił Jacek dumny ze swojego planu na 6-letnią ramówkę.

W tle tych gabinetowych wydarzeń nie zabrakło żartów z prezydenta, który wrócił z delegacji do Watykanu. Widząc czerwony dywan rozwinięty przed gabinetem (pomysł Jacka dla Prezesa), powiedział do pani Basi:

- Czuję się nie jak prezydent, ale jak gwiazda Hollywood.

- Szczerze mówiąc to nie ma pan warunków ani do tego, ani do tego – odrzekła wierna sekretarka Prezesa.

Przypominamy, że od początku czwartego sezonu "Ucho Prezesa" jest do obejrzenia wyłącznie w Telewizji WP i na platformie Showmax. Premierowe odcinki emitowane są w każdą środę (Showmax) i niedzielę (Telewizja WP).
Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (27)
Zobacz także