"Ucho Prezesa": stare afery i nowe twarze. Oglądaj najnowszy odcinek w Telewizji WP

"Ucho Prezesa": stare afery i nowe twarze. Oglądaj najnowszy odcinek w Telewizji WP
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.11.2018 06:09, aktual.: 25.11.2018 15:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Skandale erotyczne i związki damsko-męskie to temat przewodni najnowszego "Ucha Prezesa". Co wydarzy się w odcinku zatytułowanym "Przestroga", który nie trafi na YouTube?

Po powrocie Prezesa do gabinetu, przed jego biurkiem znowu zaczyna robić się tłoczno. Tym razem, oprócz zawsze wiernego Mariusza, zobaczymy zupełnie nowe twarze. Odpowiedniki bohaterów głośnych afer, którymi polska prasa (ta nieserialowa) żyła kilka miesięcy temu.

Na pierwszy ogień poszedł Staszek (Grzegorz Halama), czyli skruszony poseł PiS, mąż i ojciec uważający się za drogowskaz moralny, oskarżony o romans z młodą kobietą.

- Pomyliło mu się "moralny" z "oralny" – skwitował Mariusz, na co Staszek stojąc w worze pokutnym, odpowiedział, że "drogowskaz nie musi iść w kierunku, który wskazuje".

Obraz
© Materiały prasowe

- Obiecywał jej robotę w spółkach skarbu państwa. I faktycznie, było spółkowanie – kontynuował Mariusz, przypominając przebieg afery Prezesowi. Czy znajdzie on w swoim sercu miłosierdzie dla skruszonego grzesznika?

- Tego jednego jabłka nie wolno ci było zrywać – oznajmił Prezes Staszkowi.

- Jakiego jabłka, to raczej gruszka była. I nie rwałem – mówił ze szczerością pokutnik.

Tymczasem pod drzwiami gabinetu, gdzie prezydent Adrian zadomowił się na dobre, pojawiła się tajemnicza kobieta z usztywnioną ręką. Po chwili okazało się, że to Izabela, a raczej Isabel, żona dawnego premiera Kazimierza. Jako że Kaz jest na czarnej liście Prezesa, Isabel postanowiła zwrócić się do niego o pomoc w rozwiązaniu problemów natury rodzinno-egzystencjalnej.

Obraz
© Materiały prasowe

- Za głęboko wbił swój wampirzy pazur w moje serce. Wyssał mnie. Wykorzystał mnie. Połamał kopytem jak szatan opłatek – mówiła Prezesowi z poetyckim uniesieniem, wywołując konsternację na twarzach Prezesa i Mariusza.

- Ale o co chodzi? – zapytał po chwili milczenia ten drugi.

- Nie chce płacić! – oznajmiła Isabel, przedstawiając swój pomysł na rozwiązanie jej problemów.

Czy Prezes zgodzi się na poparcie jej inicjatywy? Kto jeszcze pojawi się w gabinecie i komu będzie dana tytułowa przestroga? Między innymi na takie pytania odpowiada najnowszy odcinek "Ucha Prezesa", który pojawi się w Telewizji WP w niedzielę 25 listopada o 20:00.

Przypominamy, że od początku czwartego sezonu "Ucho Prezesa" jest do obejrzenia wyłącznie w Telewizji WP i na platformie Showmax. Premierowe odcinki emitowane są w każdą środę (Showmax) i niedzielę (Telewizja WP).

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także