ycipk-3p2j29

"Ucho Prezesa" w teatrze. Cezary Pazura zagra Donalda Tuska

Pazura musi się pożegnać z brodą i rozjaśnić włosy. Znowu sportretuje Przewodniczącego Rady Europejskiej w "Uchu Prezesa", choć tym razem nie na ekranie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pazura grał Tuska w trzecim sezonie "Ucha Prezesa"
Pazura grał Tuska w trzecim sezonie "Ucha Prezesa" (Materiały prasowe)
ycipk-3p2j29

- Od dłuższego czasu unikam grania postaci, które będę utwierdzać ludzi w przekonaniu, że Cezary Pazura to aktor komediowy – mówił w rozmowie z serwisem Plejada. Nie oznacza to jednak, że gwiazdor znany z dziesiątek kultowych komedii porzuca ten gatunek.

Po występie w mocnym dramacie "Ślepnąc od świateł" i akcyjniaku " Diablo. Wyścig o wszystko" (premiera w styczniu) Pazura w humorystyczny sposób sportretuje byłego premiera, z którym miał już do czynienia w trzecim sezonie "Ucha Prezesa".

ycipk-3p2j29

- Początek roku zapowiada się spokojnie. W zeszłym roku w styczniu i lutym miałem masę występów, a teraz mam sporo luzu. Będę mógł pojechać z rodziną na ferie. Poza tym, przygotowuję się do premiery w Teatrze 6. Piętro. Zagram Donalda Tuska w "Uchu prezesa". Będę musiał zgolić brodę, rozjaśnić włosy – opowiadał w wywiadzie.

Przypomnijmy, że "Ucho Prezesa" to polski miniserial polityczno-komediowy stworzony przez członków Kabaretu Moralnego Niepokoju. Produkcja zadebiutowała na platformie YouTube 9 stycznia 2017 roku i odniosła ogromny sukces. Już po tygodniu od premiery pierwszy odcinek miał 4 miliony widzów. Serial trafił później na platformę ShowMax oraz na antenę Telewizji WP. Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że słynny gabinet prezesa będzie zainscenizowany na deskach Teatru 6. piętro w Warszawie.

- To już nie jest kabaret, tylko spektakl z podziałem na akty – podkreślił Pazura w najnowszym wywiadzie.

Najnowsze odcinki "Ucha Prezesa" można oglądać wyłącznie na Showmax i w Telewizji WP. Premiera co tydzień w środę (Showmax) i niedzielę (Telewizja WP).

ycipk-3p2j29
Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3p2j29

ycipk-3p2j29
ycipk-3p2j29