Trwa ładowanie...
d3p45ku

"Ucho Prezesa" znika. "Usłyszeliśmy ostatni klaps naszego serialu"

Po dwóch latach pracy nad serialem komediowo-politycznym przyszedł czas na jego zakończenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

To jest już koniec.
To jest już koniec. (Materiały prasowe)
d3p45ku

"Ucho Prezesa" to serial, który tworzony jest przez członków Kabaretu Moralnego Niepokoju. Pierwszy odcinek pokazano w styczniu 2017 r. Początkowo emisja odbywała się na YouTubie, później na platformie Showmax oraz w Telewizji WP. Przez ten czas produkcja zyskała sporą grupę sympatyków.

ZOBACZ TAKŻE: Ucho Prezesa - rozmowa z Izabelą Dąbrowską

"Jest nam trochę smutno, bo był to dobry czas - poznaliśmy mnóstwo świetnych osób, mieliśmy okazję pracować z doświadczoną i znakomitą ekipą filmowców, aktorów, managerów i producentów. Mogliśmy zmierzyć się z niespodziewanymi reakcjami na nasz serial - nie tylko fanów, lecz także osób, których serial dotyczył bezpośrednio" - podsumowują na Facebooku.

d3p45ku

"Odkryliśmy niezwykłe talenty niektórych (nie tylko talenty aktorskie, lecz także talent Mikołaja - naszego Mariusza - do wynajdowania obsady). Do swoistych sukcesów możemy doliczyć też to, że udało nam się stworzyć powszechnie rozpoznawalnego antybohatera, Adriana." - czytamy w oświadczeniu.

W podsumowaniu pracy nad produkcją nie zabrakło słów podziękowania wszystkim zaangażowanym. W sumie powstały 4 sezony.

"Mamy nadzieję, że nasza obecność w świadomości Polców i Polaków nie zniknie wraz z pojawieniem się ostatniego odcinka serialu" - czytamy.

d3p45ku

Praca nad "Uchem Prezesa" się zakończyła, ale nie oznacza to definitywnego końca. "Być może spotkamy się niedługo przy jakiejś innej okazji...".

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3p45ku

Podziel się opinią

Share
d3p45ku
d3p45ku