Trwa ładowanie...

"Ucho Prezesa" znika. "Usłyszeliśmy ostatni klaps naszego serialu"

Po dwóch latach pracy nad serialem komediowo-politycznym przyszedł czas na jego zakończenie.

"Ucho Prezesa" znika. "Usłyszeliśmy ostatni klaps naszego serialu"Źródło: Materiały prasowe
d1n11b4
d1n11b4

"Ucho Prezesa" to serial, który tworzony jest przez członków Kabaretu Moralnego Niepokoju. Pierwszy odcinek pokazano w styczniu 2017 r. Początkowo emisja odbywała się na YouTubie, później na platformie Showmax oraz w Telewizji WP. Przez ten czas produkcja zyskała sporą grupę sympatyków.

ZOBACZ TAKŻE: Ucho Prezesa - rozmowa z Izabelą Dąbrowską

"Jest nam trochę smutno, bo był to dobry czas - poznaliśmy mnóstwo świetnych osób, mieliśmy okazję pracować z doświadczoną i znakomitą ekipą filmowców, aktorów, managerów i producentów. Mogliśmy zmierzyć się z niespodziewanymi reakcjami na nasz serial - nie tylko fanów, lecz także osób, których serial dotyczył bezpośrednio" - podsumowują na Facebooku.

"Odkryliśmy niezwykłe talenty niektórych (nie tylko talenty aktorskie, lecz także talent Mikołaja - naszego Mariusza - do wynajdowania obsady). Do swoistych sukcesów możemy doliczyć też to, że udało nam się stworzyć powszechnie rozpoznawalnego antybohatera, Adriana." - czytamy w oświadczeniu.

W podsumowaniu pracy nad produkcją nie zabrakło słów podziękowania wszystkim zaangażowanym. W sumie powstały 4 sezony.

d1n11b4

"Mamy nadzieję, że nasza obecność w świadomości Polców i Polaków nie zniknie wraz z pojawieniem się ostatniego odcinka serialu" - czytamy.

Praca nad "Uchem Prezesa" się zakończyła, ale nie oznacza to definitywnego końca. "Być może spotkamy się niedługo przy jakiejś innej okazji...".

d1n11b4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1n11b4