Trwa ładowanie...
d3ahyes

"Ucho Prezesa" wróciło z czwartym sezonem. Tylko na Showmax i w Telewizji WP

Parodiowanie polskich polityków przerodziło się w jeden z największych kabaretowych hitów ostatnich lat. "Ucho Prezesa" błyskawicznie zdobyło popularność, co nie do końca cieszyło jego autorów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ucho Prezesa" zniknie z YouTube'a. Najnowszy sezon pojawi się wyłącznie na platformie Showmax oraz w Telewizji WP
"Ucho Prezesa" zniknie z YouTube'a. Najnowszy sezon pojawi się wyłącznie na platformie Showmax oraz w Telewizji WP (Facebook.com, Fot: Ucho Prezesa)
d3ahyes

Robert Górski od lat pisywał skecze z serii "Posiedzenie rządu", gdzie wraz z innymi artystami kabaretowymi parodiował polskich polityków. Sam wcielał się w Donalda Tuska, ówczesnego premiera i miłośnika "haratania w gałę". Na początku stycznia 2017 r. zaprezentował duchowego następcę tamtych skeczy, który z miejsca stał się hitem internetu.

- Kiedy pojawiło się "Ucho Prezesa", rozpętał się jakiś huragan wokół tego. Wszyscy to obejrzeli i wszyscy poczuli się w potrzebie, by to jakoś skomentować. To nie jest wygodna i komfortowa pozycja, kiedy wszyscy widzieli kilka odcinków i czekają na kolejne – mówił w rozmowie z Wirtualną Polską Robert Górski, czyli serialowy Prezes.

Youtube.com

Od stycznia 2017 r. "Ucho Prezesa" na YouTube zaliczyło ponad 153 mln wyświetleń (wyłącznie na oficjalnym kanale, wkrótce serialem zainteresowała się platforma Showmax i Telewizja WP. Najnowszy, czwarty sezon będzie do obejrzenia wyłącznie w tych dwóch ostatnich kanałach dystrybucji.

d3ahyes

- Teraz wszyscy patrzą mi na ręce. Nie mam tej swobody i wolności. Przeraziła mnie też odpowiedzialność, która nagle na mnie spłynęła. Wiele osób zaczęło dokładnie analizować każde słowo i gest – mówił kilka miesięcy temu Górski i w jego wypowiedzi nie ma odrobiny przesady.

"Ucho Prezesa" wyrosło na prawdziwy fenomen, ulubiony serial "gorszego sortu", choć jego twórcy nie uważają się za piewców antypisowskiej propagandy.

- Była u nas pani Ewa Dałkowska, która raczej sprzyja obozowi dobrej zmiany i nie miała problemu, by u nas wystąpić, więc myślę, że "Ucho" nie jest zajadłym młotem na władzę, tylko jest wesołym serialem, który stara się każdego uszczypnąć – tłumaczył Górski.

d3ahyes

15 listopada na Showmax (18 listopada w Telewizji WP) zadebiutował pierwszy odcinek czwartego, i prawdopodobnie ostatniego sezonu "Ucha Prezesa". W poprzedniej serii twórcy zaprezentowali masę nowych bohaterów i lokacji, tymczasem początek czwartego zapowiada powrót do kameralnych początków. A może to tylko cisza przed burzą i wysypem niespodzianek? Tak czy inaczej, w "Uchu Prezesa" znowu obserwujemy komedię z udziałem czterech doskonale znanych aktorów, którzy ukazują polską scenę polityczną w krzywym zwierciadle.

O tym, co wydarzy się w najnowszym odcinku zatytułowanym "Bal Manekinów", przeczytacie tutaj. Premiera w Telewizji WP w niedzielę 18 listopada o 20:00.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3ahyes

Podziel się opinią

Share

d3ahyes

d3ahyes