Trwa ładowanie...

"Ucho Prezesa" powraca do telewizji. Gdzie będzie można obejrzeć serial?

"Ucho Prezesa" to produkcja komediowa, która w bardzo szybkim tempie zebrała ogromną rzeszę fanów. Jednak po dwóch latach serial zniknął z telewizji. Na szczęście już od września "Ucho Prezesa" powróci na mały ekran.

Share
"Ucho Prezesa" powraca do telewizji. Gdzie będzie można obejrzeć serial?
Źródło: Materiały prasowe
dlfi4ww

"Ucho Prezesa" – fabuła

"Ucho Prezesa" to prawdziwy fenomen wśród seriali komediowych. Wyjątkowy format zaskarbił sobie sympatię fanów ze względu na specyficzny humor i ostrą groteskę polityczną. Pomysłodawcą show był Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju. "Ucho Prezesa" zadebiutowało w 2017 r. na platformie YouTube.

Fabuła serialu w zręczny sposób nawiązuje do bieżącej sytuacji politycznej w kraju i nie stroi od kontrowersyjnych tematów. "Ucho Prezesa" bezlitośnie komentowało polski Kościół, nie miało litości dla legend Solidarności, czy odnosiło się do politycznych decyzji Jacka Kurskiego i tytułowego prezesa, czyli Jarosława Kaczyńskiego.

Oprócz świetnego scenariusza i dialogów serial "Ucho Prezesa" oferował fanom gwiazdorską obsadę. Na przestrzeni trzech lat wystąpili tam m.in.: Tomasz Kot, Marian Opania, Ewa Szykulska, Cezary Pazura czy Michał Żebrowski.

dlfi4ww

"Ucho Prezesa" – koniec serialu

"Ucho Prezesa" zadebiutowało na platformie YouTube, następnie przeszło do Showmaksa, a 3 i 4 sezon zostały wyemitowane w Telewizji WP. Ostatni odcinek "Ucha Prezesa" można było obejrzeć w lutym 2019 r.

"Ucho Prezesa" – wznowienie

Fanów serialu bez wątpienia ucieszy informacja o wznowieniu "Ucha Prezesa" na małym ekranie. Zaczynając od 16 września, wszystkie odcinki "Ucha Prezesa" będą emitowane wyłącznie na antenie Comedy Central Polska oraz na platformie Paramount Play.

Serial będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 21:00.

dlfi4ww

Podziel się opinią

Share
dlfi4ww
dlfi4ww