Walczy z TVN-em. Chce, by uznano mu 16 lat pracy na "śmieciówkach"
Robert Wyczałkowski od ponad dwóch lat walczy z TVN-em. Twierdzi, że został zwolniony z pracy za zgłoszenie nieprawidłowości. Teraz chce, by lata działania na "śmieciówkach" zmieniono mu na umowę o pracę. Mówi też o wyzwiskach i mobbingu.