Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Odkryjcie na nowo "The Four. Bitwa o sławę"! Porywające pojedynki wokalne już od 16 października w Polsacie!

Muzyczne trzęsienie ziemi, epickie bitwy i prawdziwe talenty! „The Four. Bitwa o sławę” zaczyna się tam, gdzie kończą się inne programy – od najlepszych. Czworga silnych, zdolnych i ambitnych wokalistów. Czeka ich ekstremalna rywalizacja, bo w tym programie pojedynki wokalne nigdy się nie kończą. Już 16 października rewolucyjny talent show wraca na antenę Polsatu. Widzowie zobaczą cztery odcinki polskiej edycji „The Four” nagrane jeszcze przed wybuchem pandemii, a 13 listopada wielki finał „ The Four” na żywo! Ten odcinek specjalny będzie realizowany bez udziału publiczności, przy zastosowaniu wszystkich wymogów sanitarnych. Zwycięzcę programu wybiorą widzowie za pomocą głosowania internetowego na żywo!

Share
Odkryjcie na nowo "The Four. Bitwa o sławę"!  Porywające pojedynki wokalne już od 16 października w Polsacie!
Źródło: Materiały prasowe
d41zhgw

Harmonogram produkcji „The Four. Bitwa o sławę” zakładał nagrania programu w terminie luty - kwiecień. Po nagraniu połowy serii, czyli czterech z ośmiu planowanych odcinków, wybuchła pandemia. Twórcy „The Four” nie mogli kontynuować nagrań, ponieważ ten wyjątkowy format zakłada obecność w studiu blisko 500-osobowej publiczności decydującej o losach uczestników. W trosce o bezpieczeństwo gwiazd, uczestników oraz osób pracujących przy tworzeniu show podjęto decyzję o zakończeniu pierwszego sezonu programu na tym etapie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jeszcze wiosną po tygodniach poszukiwań jury „The Four. Bitwa o sławę” wybrało cztery osoby o zadatkach na wielkie gwiazdy, które zajęły najgorętsze krzesła tego roku. Sami Harb, Sabina Jeszka, Kuba Krupski i Karolina Leszko są gotowi na zrobienie wielkiej muzycznej kariery, ale nie mogą być pewni swojej pozycji.

d41zhgw

Sami Harb - pochodzi z New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Brał udział w polskiej edycji programu „The Voice”, lecz dopiero teraz czuje, że może wygrać „Bitwę o sławę”.
Sabina Jeszka – wokalista, autorka tekstów i muzyki. Od wielu lat widzowie mogą podziwiać jej talent we wszystkich stacjach telewizyjnych w kraju, m. in. w programie „Jaka to melodia”.
Kuba Krupski - dotarł do finału kultowego programu „Must Be the Music. Tylko muzyka”. Wokalista takich formacji jak Tune i YU.
Karolina Leszko – choć w jej żyłach płynie jazz, realizuje swoje muzyczne pasje na każdym polu. Oprócz udziału w wielu show, ma na koncie także duet z Michaelem Buble.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kto stanie im na drodze do sławy? Kto wyzwie ich na pojedynek? Kto zajmie ich miejsce? Chętnych do kariery i sławy nie brakuje! Co tydzień w studiu pojawią się nowi śmiałkowie gotowi walczyć o sławę i miejsce w programie. Ale zanim uczestnik stoczy muzyczną bitwę czeka go przesłuchanie przed wyjątkowym jury. Występy utalentowanych wokalistów ocenią: jeden z najbardziej cenionych artystów młodego pokolenia - Igor Herbut, niekwestionowany autorytet w dziedzinie wokalistyki, nie tylko jazzowej - Kuba Badach i polska gwiazda światowego formatu, której hity nie schodzą z list przebojów - Natalia Nykiel. Program poprowadzi jedna z najbardziej lubianych i najpiękniejszych wokalistek Natalia Szroeder.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

16 października o godzinie 22:10 „The Four. Bitwa o sławę” wraca na antenę Polsatu! Stacja pokaże cztery odcinki zrealizowane przed pandemią koronawirusa oraz finał na żywo. Po emisji czwartego odcinka widzowie będą mogli głosować za pomocą strony internetowej na swoich faworytów, którzy w którymś momencie programu utracili fotel Czwórki. W finale powróci dwoje z nich, aby go odzyskać! Rywalizacja będzie bardzo zacięta, gdyż członkowie Czwórki będą musieli mierzyć się nie tylko z nimi, ale również ze sobą nawzajem! Tylko jeden z nich zostanie wielkim zwycięzcą polskiej edycji „The Four”. A o tym, kto wygra „Bitwę o sławę” zdecydują widzowie w głosowaniu za pośrednictwem strony internetowej. Na triumfatora czeka 100 tysięcy złotych.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Właścicielem formatu jest Armoza Formats. Producentem wykonawczym show na zlecenie telewizji Polsat jest Rochstar SA.

d41zhgw

Podziel się opinią

Share
d41zhgw
d41zhgw