TVP pokazała, jak prezes bawi się w Opolu w najlepsze. "Pokazujemy, co chcemy"
59. festiwal w Opolu przeszedł już do historii, ale jego echa pobrzmiewają jeszcze w mediach. Szczególnie fakt, że widzowie raz po raz widzieli, jak na imprezie szampańsko bawi się prezes TVP. Jest odpowiedź reżysera festiwalu.