TVP świętuje 70-lecie. "Wielki test" nie był tylko zbiorem miłych wspomnień
W październiku 1952 r. polska telewizja wyemitowała swój pierwszy program. 70 lat później aktorzy, prezenterzy i inne ważne dla historii TVP osobistości spotkały się w studiu, by wziąć udział w "Wielkim teście". Trwający 1,5 godz. program obfitował w miłe wspomnienia i chwile wzruszenia, ale nie obyło się też bez gorzkich słów prawdy.