Trwa ładowanie...
d384pfh

"Jaka to melodia"?: Rafał Brzozowski lepszy niż Robert Janowski. Wyniki mówią wszystko

"Jaka to melodia?" to program, który przez ponad 20 lat od debiutu przeszedł sporo zmian. Przez dwie dekady metamorfozy nie łączyły się z wymianą prowadzącego. Tymczasem w ciągu ostatniego roku show zaliczyło aż dwóch nowych gospodarzy. I jest sukces.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Brzozowski vs Robert Jankowski
Rafał Brzozowski vs Robert Jankowski (ONS.pl)
d384pfh

Gdy Robert Janowski odchodził z programu "Jaka to melodia", produkcji wróżono koniec. Wszyscy trzymali kciuki za aktora i piosenkarza, by szybko znalazł sobie nową pracę, która będzie bardziej satysfakcjonująca od tej dla TVP. Janowski zrezygnował z roli gospodarza ze względu na daleko idące zmiany w formule programu. Zastąpił go Norbi, piosenkarz, który lata świetności miał już za sobą. Praca w programie to było dla niego kolejne 5 minut sławy. Ale rok później i jego wymieniono na "nowszy model". Za sterami stanął młody Rafał Brzozowski, który do tej pory prowadził "Koło fortuny". Panowie wymienili się programami.

Już jest jasne, że przetasowanie było krokiem w dobrą stronę. Przystojny Brzozowski, który uwielbia śpiewać, jest sympatyczny i ma w sobie sporo energii, sprawdził się w programie muzycznym. I przede wszystkim - przyciągnął widzów. Czy zadziałał jego urok, czy sam fakt zmiany? Nie wiadomo.

Kolejne zmiany w "Jaka to melodia?". "Program czeka delikatny lifting"

d384pfh

Ale wyniki mówią same za siebie. Jak podaje portal Super Express nowy program Janowskiego ,"Gra muzyka" wyrobił oglądalność na poziomie 440 tys. widzów. Brzozowski tymczasem przyciągnął przed ekrany aż 2,1 mln osób. To więcej niż wówczas, gdy prowadzącym hitu TVP był Robert Janowski.

Według Wirtualnych Mediów w okresie od sierpnia 2017 do czerwca 2018 widownia show "Jaka to melodia" wynosiła 1,86 mln widzów. Gdy prowadzącym został Norbi, spadła. Od września 2018 do czerwca 2019 program "Jaka to melodia" oglądało średnio 1,49 mln widzów. Czyli Rafał Brzozowski pokonał obu wcześniejszych gospodarzy. Czy uda mu się utrzymać tak wysoki wynik na dłużej?

d384pfh

Super Express cytuje też słowa Janowskiego z 2017 r.:

Rafał Brzozowski stoi już w blokach startowych od dobrych paru lat. Co roku "w tajemnicy" zgłaszał swoją kandydaturę, chcąc mnie wysłać na emeryturę, ale telewizja nie jest taka duża, wszyscy się znamy, dochodziło to do mnie i czułem ten oddech na plecach. Czy oglądałbym? Pewnie zobaczyłbym z ciekawości, jak sobie radzi. Albo nie radzi...

W sierpniu 2019 Janowski mówił tak:

- Jak widać dopiął swego. Gratuluje. Zawsze tego chciałeś, baw się tym programem, bo jest fajny... był fajny.

d384pfh

Robert Janowski został prowadzącym nowego programu w TV Puls, "Gra muzyka". Show zbiera świetne opinie. Wygląda na to, że zmiana pracy Janowskiego wszystkim wyszła na dobre - i jemu, i TVP.

d384pfh

Podziel się opinią

Share

d384pfh

d384pfh
d384pfh