Trwa ładowanie...

"Jaka to melodia?": Rafał Brzozowski nowym prowadzącym. Widzowie zachwyceni

Rafał Brzozowski został nowym prowadzącym w muzycznym show TVP 1. Dla "Jaka to melodia?" zrezygnował z występów w "Kole fortuny", gdzie zdobył ogromne uznanie widzów. Jak sobie poradził w nowej roli?

"Jaka to melodia?": Rafał Brzozowski nowym prowadzącym. Widzowie zachwyceniŹródło: ONS.pl
d4160ir
d4160ir

"Wczorajszy odcinek obejrzało ponad 2 mln widzów. Dziękujemy za wspaniałe powitanie Rafała" – poinformowali twórcy "Jaka to melodia?" w mediach społecznościowych. Wielu ludzi chciało sprawdzić, jak będzie wyglądać popularny muzyczny program bez Norbiego, który zastąpił Rafała Brzozowskiego w "Kole fortuny".

Obejrzyj: Brzozowski leczy traumę: "Do 16 roku życia rodzice nie wypuszczali mnie na Sylwestra!"

Po emisji pierwszego odcinka z nowym prowadzącym widzowie zabrali głos w mediach społecznościowych. Wielu z nich nadal tęskni za Robertem Janowskim, ale większość uważa postawienie na nowego prowadzącego za świetną decyzję.

d4160ir

"Odpowiedni gość na odpowiednim miejscu", "Przystojny, spokojny, umiejący się zachować z klasą. To strzał w dziesiątkę", "Prowadzący jest muzykalny, aż miło pośpiewać przed tv" – pisali zachwyceni internauci.

Oczywiście nie zabrakło gorzkiej krytyki, a nawet tęsknoty za Norbim. Pojawiły się też głosy niezadowolenia, że Brzozowski nie będzie już prowadził "Koła fortuny", bo miał tam spore grono fanów.

Nie da się jednak ukryć, że Rafał Brzozowski ze swoim muzycznym doświadczeniem nadaje się idealnie do "Jaka to melodia?". 38-latek już w dzieciństwie grał na gitarze i pianinie, a w 2002 r. zaprezentował talent wokalny w "Szansie na sukces". Po występie w "The Voice of Poland" w 2011 r. nagrał cztery płyty, startował do konkursu Eurowizji, a od 2017 r. razem z Izabellą Krzan prowadził "Koło fortuny" w TVP 2.

d4160ir
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4160ir