Rozrywka"Gra muzyka" z Robertem Janowskim. Nowy program muzyczny uwiedzie widzów?

"Gra muzyka" z Robertem Janowskim. Nowy program muzyczny uwiedzie widzów?

"Gra muzyka" z Robertem Janowskim. Nowy program muzyczny uwiedzie widzów?
Źródło zdjęć: © East News
Tatiana Naklicka

08.09.2019 13:04, aktual.: 08.09.2019 19:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program muzyczny "Gra muzyka" to nowy format TV Puls, który prowadzi Robert Janowski. Obejrzeliśmy pierwszy odcinek i jesteśmy mile zaskoczeni.

"Gra muzyka" - nowy program z Robertem Janowskim

"Gra muzyka" to nowy program muzyczny, który zadebiutował w TV Puls w sobotę 7 września o godz. 19:00. Show zostało stworzone przez firmę Media Corporations przy współpracy z Robertem Janowskim w roli prowadzącego. Powtórki "Gra muzyka" można oglądać w każdą niedzielę o 10:30.

Program trwa godzinę. Na razie zostało przygotowanych 10 odcinków serii. Co tydzień w szranki staje czwórka uczestników, którzy mają odpowiadać na pytania związane z muzyką rozrywkową.

"Gra muzyka" - wywiady Janowskiego z gwiazdami

W każdym odcinku "Gra muzyka" pojawia się gość specjalny. Jako pierwsza na scenie gościła Doda, która wykonała swój wielki przebój "Nie daj się". Następnie usiadła na sofie naprzeciwko Roberta Janowskiego, który przeprowadził z gwiazdą krótki wywiad.

Doda nie opuściła studia po przeprowadzeniu rozmowy. Została na sofie, dopingując uczestników. Zaśpiewała nawet fragment "Szklanej pogody" Lombardu! Podobno ma się również pojawić w trzecim odcinku, więc czekamy z niecierpliwością!

Tym bardziej że na kanapie zasiądą również muzycy z Future Folk czy Kombii, a także Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz.

"Gra muzyka" - główne zasady

Główne zasady programu "Gra muzyka" opierają się na dziecinnej zabawie "Kółko i krzyżyk". W pierwszej rundzie dwie pary uczestników stają naprzeciwko siebie. Ta, która szybciej ułoży linię, wygrywa.

Zanim jednak kółeczko lub krzyżyk pojawi się na tablicy, uczestnicy muszą odpowiedzieć na muzyczne pytanie lub dośpiewać fragment piosenki.

W drugiej rundzie wygrana para się rozdziela. Znów grają w kółko i krzyżyk. W trzeciej — finałowej — rundzie zostaje tylko jedna osoba. Uczestnicy grają o pieniądze, jednak już po pierwszym odcinku widać, że jest to dla nich świetna zabawa, a nie nerwowa rywalizacja o każdy punkt.

Pomiędzy kolejnymi pytaniami pojawiają się akcenty muzyczne. Wokaliści tacy jak Magda Tul śpiewają znane piosenki. Utwory wykonuje również Robert Janowski, który świetnie się sprawdza w roli śpiewającego lidera. W pierwszym odcinku pojawili się również znani tancerze. Rafał Maserak i Anna Głogowska odtańczyli tango do piosenki "Takie tango" Budki Suflera.

"Gra muzyka" - porównania do "Jaka to melodia?"

Ze względu na to, że Robert Janowski tak długo był prowadzącym uwielbianego formatu "Jaka to melodia?", nie dziwimy się, że pojawiły się porównania. Podobieństwa między programami są niepodważalne, jednak nowe, świeże spojrzenie (w tym nowe zasady), sprawiają, że program "Gra muzyka" ogląda się z prawdziwą przyjemnością!

Robert Janowski odszedł z programu TVP1 po 21 latach prowadzenia "Jaka to melodia?". Muzyk nie zgadzał się na zmiany, które spółka chciała wprowadzić, by odświeżyć format. Roberta Janowskiego zastąpił Norbi, jednak nie na długo. Niedawno okazało się, że na jego miejscu pojawi się Rafał Brzozowski, który dotychczas prowadził "Koło fortuny" na TVP2.

"Gra muzyka" - będzie sukces?

Robert Janowski był bardzo zestresowany tym, jak widzowie zareagują na program TV Puls. Po emisji pierwszego odcinka "Gra muzyka" wstawił na instagramowym profilu post świadczący o tym, że nie miał się czego obawiać. "Doszły mnie słuchy, że będzie sukces" - napisał Janowski.

My trzymamy kciuki za ten format, ponieważ stanowi idealną rozrywkę na sobotni wieczór lub wstęp przed imprezą w gronie przyjaciół.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (102)
Zobacz także