Trwa ładowanie...
d9d5k6l

Janowski nie wróży powodzenia "Szansie na sukces". Mamy jego komentarz

Były gospodarz "Jaka to melodia" twierdzi, że bez Wojciecha Manna "Szansa na sukces" nie ma racji bytu. - Prowadzący tworzy charakter programu i stają się nieodłączną jego częścią - powiedział w rozmowie z WP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Janowski
Robert Janowski (East News, Fot: East News)
d9d5k6l

Telewizja Polska ma zamiar przywrócić na antenę kultowy program muzyczny "Szansa na sukces", jednak w roli prowadzącego nie zobaczymy już charyzmatycznego Wojciecha Manna. Obecnie trwają poszukiwania gospodarza show, które ma trafić na antenę już w marcu lub kwietniu tego roku. Wielu osobom ciężko wyobrazić sobie "Szansę na sukces" bez Manna. Powodzenia formatowi w takiej formie nie wróży Robert Janowski, który przez lata prowadził "Jaka to melodia".

- Są programy, w których zmiany prowadzących czy jurorów są dopuszczalne i akceptowalne, bo taka jest formuła np. "Voice of Poland". Są też takie, w których prowadzący tworzą charakter programu i stają się nieodłączną jego częścią. Takim był m.in. Wojciech Mann. Uważam, że w tym przypadku zmiana nie da "szansy na sukces" - wyznał Janowski w rozmowie z WP Gwiazdy.

East News

Z pewnością pierwszy odcinek show zgromadzi przed telewizorami sporą widownię. W końcu to w "Szansie na sukces" wypłynęły takie talenty, jak Kasia Cerekwicka, Ewa Farna czy Justyna Steczkowska. Pytanie, czy nowy prowadzący sprawi, że oglądalność się utrzyma. Ten, kto zastąpi Manna, będzie musiał uodpornić się na liczne komentarze i porównania do poprzednika.

d9d5k6l

Podziel się opinią

Share

d9d5k6l

d9d5k6l