Trwa ładowanie...
d46oa3z

Wojciech Mann

Najnowsze informacje
3.0
(4 głosy)
Oceń:
d46oa3z

Wojciech Mann jest żywą legendą radia i telewizji. Od lat związany z Programem Trzecim Polskiego Radia, znajdował jednak czas na tworzenie i występowanie w kultowych już programach rozrywkowych. Do dziś prowadzi popularną "Szansę na sukces".

Wojciech Mann w latach 60-tych związał się z radiową "Trójką" i występuje na jej antenie do dziś. Choć był mocno zaangażowany w edukację muzyczną Polaków, znalazł także czas na tworzenie programów rozrywkowych.

W latach 70-tych rozpoczął współpracę z Telewizją Polską, gdzie prowadził m.in. "SSM Sobotnie Studio Młodych", a następnie własny kącik w Studio 2 pt. "Magazyn pana Manna".

Jednak największą sławę zdobył dzięki znajomości z Wojciechem Materną, z którym przez wiele lat współtworzył programy satyryczne. Do historii polskiej telewizji przeszły takie produkcje, jak "Za chwilę dalszy ciąg programu", "MdM", "M kwadrat","MaMa" czy " MC², czyli Maszyna czasu Manna i Materny".

Dużą popularnością cieszył się także program "Duże dzieci", w którym Wojciech Mann dyskutował z małymi gośćmi na poważne tematy.

Do dziś jest prowadzącym kultowej "Szansy na sukces", w której udziela się od 1993 roku.

Wojciech Mann słynie z niezwykłego poczucia humoru oraz dystansu do siebie. Jest ikoną polskiej rozrywki, która z biegiem lat zdobywa kolejne pokolenia fanów.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46oa3z
d46oa3z
d46oa3z