Wojciech Mann porusza się z balkonikiem. 75‑letni dziennikarz ma problemy ze zdrowiem?

Wojciech Mann dawno nie pokazywał się publicznie
Wojciech Mann dawno nie pokazywał się publicznie
Źródło zdjęć: © AKPA

06.06.2023 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wojciech Mann niespodziewanie pojawił się na premierze książki o Korze. Był uśmiechnięty, ale zdjęcia z wydarzenia mogą budzić niepokój. Dziennikarz nie poruszał się bowiem samodzielnie. Pomagał sobie balkonikiem.

Wojciech Mann wziął udział w premierze biografii "Się żyje. Kora" Katarzyny Kubisiowskiej. Dziennikarz, który ostatnio unika publicznych wyjść, nie mógł nie pojawić się na tym wydarzeniu. Dobrze znał Korę, a na jej pogrzebie w 2018 r. wygłosił nawet mowę pożegnalną.

75-letni dziennikarz na premierze wyglądał doskonale. Granatowy garnitur i czarna koszulka idealnie pasowały do okoliczności. Nieco szczuplejszy niż jeszcze niedawno Mann uśmiechał się do pozostałych gości, dyskutował. Nie można było jednak nie zauważyć, że podczas chodzenia pomagał sobie balkonikiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

O kłopotach zdrowotnych Manna mówi się od dawna. Już niemal 10 lat temu w mediach przewijały się informacje o problemach dziennikarza z chodzeniem. Sytuacja miała się pogarszać wraz z rosnącą wagą.

- Ma problemy ze stawami, które są bardzo nadwyrężone i po prostu nie radzą sobie z jego wagą - mówiła "Faktowi" osoba z otoczenia Manna.

Ale dziennikarz nigdy się nie skarżył i nadal nie skarży. Choć jest w wieku emerytalnym, wciąż pracuje. W 2020 r. odszedł z radiowej Trójki, z która był związany przez kilka dekad. Działa w Radiu Nowy Świat razem z synem Marcinem.

Wojciech Mann w 2023 r.
Wojciech Mann w 2023 r.© AKPA
Wojciech Mann w 2021 r.
Wojciech Mann w 2021 r.© AKPA
Wojciech Mann w 2015 r.
Wojciech Mann w 2015 r.© AKPA
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (92)
Zobacz także