"To była masakra". Wojciech Mann o kulisach programu

Wojciech Mann wrócił pamięcią do programu "Duże dzieci"
Wojciech Mann wrócił pamięcią do programu "Duże dzieci"
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA

22.03.2024 14:04, aktual.: 22.03.2024 14:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Swego czasu Wojciech Mann prowadził program "Duże dzieci", który był emitowany na antenie TVP2. Choć od produkcji minęło już wiele lat, dziennikarz będąc ostatnio gościem w Kanale Zero, podzielił się z widzami swoimi odczuciami. "Niektóre z tych dzieci doprowadzały mnie do furii" - wyznał.

Mann przez wiele lat związany był z radiową Trójką i Telewizją Polską. Obecnie prowadzi poranną audycję "Poranna Manna" w Radiu Nowy Świat. Jest też jednym z bohaterów podcastu Onetu - "Dziady z szuflady: Mann i Materna".

Co niektórzy być może pamiętają, że w latach 2005-2008 Wojciech Mann prowadził telewizyjny program rozrywkowy w stylu talk-show - "Duże dzieci". Głównymi bohaterami formatu były dzieci w wieku od sześciu do dziewięciu lat. Dziennikarz podpytywał je na różne tematy i te lżejsze, i te trudniejsze. Wypowiedziom przysłuchiwali się specjalnie zaproszeni do studia goście, którzy ujawniali się później.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wojciech Mann nie wspomina najlepiej programu "Duże Dzieci"

Program gromadził kiedyś przed telewizorami całkiem pokaźną publiczność. Uczestnikami talk-show byli m.in.: Jadzia Nalepa, Karol Klementowski czy bliźniacy Maciej i Paweł Królowie.

Mimo że od czasu emisji ostatniego odcinka minęło wiele lat, teraz na temat produkcji wypowiedział sie główny prowadzący, Wojciech Mann. Będąc gościem Kanału Zero, podkreślił, że rodzice uczestników doprowadzali go czasem do skraju wytrzymałości.

- Niektóre z tych dzieci doprowadzały mnie do furii - takiej wewnętrznej, a rodzice jeszcze bardziej. To była, proszę państwa, masakra - mówił Mann.

Format miał to do siebie, że emitowany był na żywo. Mann nie wspomina najlepiej tego epizodu w swojej karierze zawodowej.

- Ci rodzice, którzy niemal się za łby brali i bili te dzieci. Krzyczeli: "dlaczego się nie wypowiadasz, dlaczego nie podniesiesz ręki?". Inni je przygotowywali, kradli tematy wbrew zasadom. Uczyli na pamięć dzieci różnych odpowiedzi. Te przerażone dzieci siedziały i czekały na to pytanie, które wykuły na pamięć. Rodzice byli najstraszniejsi - opowiadał w Kanale Zero.

W 52. odcinku podcastu "Clickbait" rozwiązujemy "Problem trzech ciał" Netfliksa, zachwycamy się "Szogunem" na Disney+ i wspominamy najlepsze seriale 2023 roku nagrodzone na gali Top Seriale 2024. Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także