"Szansa na sukces" wraca, ale bez Wojciecha Manna

"Szansa na sukces" wraca, ale bez Wojciecha Manna
Źródło zdjęć: © East News
Michał Dziedzic

07.02.2019 08:14, aktual.: 08.02.2019 12:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kultowy polski program muzyczny powraca na antenę TVP. Trwają castingi nie tylko na uczestników, ale też na prowadzącego...

Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl Telewizja Polska ma zamiar przywrócić na antenę "Szansę na sukces". Premiera planowana jest na marzec lub kwiecień tego roku. Jest więc spora szansa, że show będzie czarnym koniem wiosennej ramówki TVP. Rozpoczęły się już castingi do produkcji. Warunkiem uczestnictwa jest dobry głos i ukończone 12 lat. Przypomnijmy, że dzięki "Szansie na sukces" wypłynęły taki talenty jak Kasia Cerekwicka, Ewa Farna czy Justyna Steczkowska.

Najbardziej zagadkowa jest postać prowadzącego. Wiadomo, że programu nie poprowadzi Wojciech Mann, ale trudno wyobrazić sobie "Szansę na sukces" bez niego. Gdy w 2012 r. Mann postanowił pożegnać się z formatem, stacja zdjęła show z anteny.

- Uważamy, że bez udziału Wojciecha Manna jako prowadzącego, program traci rację bytu. Wszystkiego zarejestrowane z nim odcinki zostaną wyemitowane zgodnie z planem na antenie Programu 2 - informowało wówczas kierownictwo TVP2.

Jak myślicie, kto może zastąpić Wojciecha Manna? Będziecie oglądać nową "Szansę na sukces"?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (249)
Zobacz także