"Ślub od pierwszego wejrzenia". Pary po raz pierwszy w programie się spotkały. "Miałam nadzieję, że tylko nam się układa"
W programie przyszedł czas, by pary, które dobrali eksperci, poznały się na wspólnej kolacji. Dla niektórych to były trudne chwile, bo mogli się przekonać, że nie idzie im najlepiej.
Basia Żelazko