Szczery Koterski: "Zostaliśmy bez grosza, Marcela mówiła, żebym jechał zarobić pieniążki"
Kolejna edycja programu „Agent Gwiazdy” odbyła się na Wyspach Kanaryjskich, a udział wziął m.in. Michał Koterski. W rozmowie z reporterką WP opowiedział, dlaczego podjął wyzwanie.