Trwa ładowanie...
d19r6eo

"Taniec z Gwiazdami": Michał Malitowski tłumaczy swoją nieobecność w programie

Otwarcie 9. sezonu "Tańca z Gwiazdami" obyło się w niepełnym składzie jury. W programie zabrakło Michała Malitowskiego. Tancerz wydał oświadczenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Malitowski nie pojawił się na pierwszym odcinku 9. edycji "Tańca z Gwiazdami"
Michał Malitowski nie pojawił się na pierwszym odcinku 9. edycji "Tańca z Gwiazdami" (ONS.pl)
d19r6eo

Widzowie Polsatu mogli doznać lekkiego szoku. Na kolejny sezon "Tańca z Gwiazdami" czekały miliony widzów. Ku zdziwieniu wszystkich, podczas otwarcia tanecznego show zabrakło Michała Malitowskiego.

Powód nie jest błahy. Tancerz doznał poważnej kontuzji.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła obładowana torbami wychodzi z konferencji Polsatu

Pusty fotel Michała Malitowskiego to pierwsza taka sytuacja w historii programu. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się, żeby jury witało się z gwiazdami, tancerzami i publicznością w niepełnym składzie. Co się stało?

d19r6eo

PRZECZYTAJ TEŻ: Justyna Żyła w "Tańcu z gwiazdami". Zanim ocenisz, sam pokaż, co potrafisz

- Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu, niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii - czytamy w oświadczeniu tancerze.

Niestety nic nie wskazuje na to, żebyśmy w najbliższych odcinkach zobaczyli Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami".

d19r6eo

- Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie. Rodzinie, szczególnie Joannie, dziękuję za codzienną motywację. Dziękuję i pozdrawiam taneczną społeczność Dansinn oraz ekipę, uczestników i publiczność "Tańca z Gwiazdami" - dodał juror w swoim wpisie.

d19r6eo

Podziel się opinią

Share

d19r6eo

d19r6eo