RozrywkaInternauci komentują występ Justyny Żyły. W sieci zawrzało

Internauci komentują występ Justyny Żyły. W sieci zawrzało

Internauci komentują występ Justyny Żyły. W sieci zawrzało
Źródło zdjęć: © East News

02.03.2019 10:12, aktual.: 02.03.2019 13:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwszy występ Justyny żyły w tanecznym show Polsatu zdążył odbić się szerokim echem w mediach społecznościowych. Widzowie nie kryją oburzenia tak popisem uczestniczki, jak i opiniami jurorów.

Już od pierwszych chwil było widać, że Justyna Żyła nie odnajduje się na parkiecie. Choć wyglądała na pewną siebie, jej występ w premierowym odcinku show był totalnym nieporozumieniem. Tak przynajmniej twierdziła Iwona Pavlovic, która na byłej żonie skoczka nie zostawiła suchej nitki.

Nie pomógł nawet popis Tomasza Barańskiego, który z kolei tańczył jak za dwoje. Para została ostro skrytykowana przez jurorów i skończyła z wyjątkowo niskim wynikiem (zaledwie 8 punktów).

Występ trafił później na oficjalny profil "Tańca z gwiazdami" na Instagramie. Pod filmikiem zaroiło się od komentarzy. Wielu internautów, podobnie jak Iwona Pavlovic, nie szczędziło ostrych słów pod adresem Żyły.

- No źle tańczyła wręcz tragicznie, jeśli można w ogóle nazwać to tańcem. Ale jeśli wiem, że nie potrafie tańczyć, nie mam wyczucia rytmu, to nie idę do takiego programu. Teraz zrobiła z siebie tylko pośmiewisko, ale na własne życzenie. Czasami lepiej się wycofać i pokazać klasę, robić dobrze coś, co nam na naprawdę wychodzi niż robić coś na siłę.
- Troche przypomina to jak taniec na weselu.
- To wyglądało dla mnie jakby jęk się nie chciało. Szkoda bo ludzie głosują na nią to mogła się trochę wysilić. Masz jeszcze szansę dziewczyno
- W tańcu góralskim będzie najlepsza.
- W ogóle nie tańczyła. Momentami stała jak kołek #tragedia W końcu ktoś jej prawdę w oczy powiedział - pisali widzowie.

Widzowie zwrócili też jednak uwagę, że mimo iż występ był nienajlepszy, to komentarze jurorów i tak były zbyt ostre.

- Poziom wypowiedzi jurorów jest żenujący… brak słów.
- Musieli dać noty na miarę tańca, który był okropny.
- Gorsze od tańca p.Justyny były komentarze jury. Zero klasy i brak szacunku. Wstyd.
- Każdą ocenę można przedstawić na wiele sposobów.... kij zawsze się znajdzie. Szczerze chciałabym, żeby w tym konkretnym przypadku miał przysłowiowe dwa końce.
- Żyła jest tak samo hejtowana jak littlemoonster, która później szokowała. Sam taniec faktycznie sztuczny, strasznie sztywny, ale bez przesady żeby tak ostro oceniac kogoś kto nie ma w tym doświadczenia - pisali.

A wy co sądzicie? Oglądaliście premierowy odcinek "Tańca z gwiazdami"?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (765)
Zobacz także