Trwa ładowanie...
ycipk-2u8y6a

"Dance, dance, dance": Krupińska jednak nie miała pękniętego żebra?

W ostatnim odcinku show Ewa Chodakowska skrytykowała Paulinę Krupińską, zarzucając jej, że modelka nie stara się tak jak powinna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Krupińska jest jedną z uczestniczek show "Dance, dance, dance"
Paulina Krupińska jest jedną z uczestniczek show "Dance, dance, dance" (ONS.pl)
ycipk-2u8y6a

Słowa jurorki nie spodobały się nie tylko Krupińskiej, ale i internautom. W stronę Chodakowskiej natychmiast posypały się negatywne komentarze, a piękna miss została wzięta w obronę. Dlaczego? Podobno miała występować z kontuzją. I to nie byle jaką, bo pękniętym żebrem.

Fitnesska ostro oceniła popisy Krupińskiej, choć nie zabrakło w niej i komplementów: - Muszę być Paulina z tobą szczera. Z dziką satysfakcją przyglądam się temu, że musisz dawać na sali treningowej z siebie wszystko. Jesteś osobą, która w pakiecie dostała urodę, ciało. Jedna ciąża, druga ciąża i wracasz do formy. Ty nic tak naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś. Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy.

Karpiel-Bułecka nie wspiera Krupińskiej? "Na pewno by się nie zgodził"

ycipk-2u8y6a

Paulina odpowiedziała, że jej zależy, bo gdyby nie zależało, nie wyszłaby na parkiet, co miał doradzać jej fizjoterapeuta.

Internauci rzucili się do komentowania i nie zostawili na Chodakowskiej suchej nitki. Tymczasem Krupińska po występie opublikowała zdjęcie z show i napisała: "Dziękuję Wam za wsparcie. To był trudny odcinek dla mnie".

ycipk-2u8y6a

Teraz okazuje się, że nawet jeśli Krupińska była kontuzjowana, to uraz żebra nie był aż tak poważny, jak mówiono wcześniej. Osoba z produkcji "Dance, Dance, Dance" zdradziła nam, że Paulina odbyła wizytę u lekarza. Dzień później opowiadała, że nie ma ani złamanego, ani pękniętego żebra.

PRZECZYTAJ TEŻ: Chodakowska zarobi 150 tys. na telewizyjnym show. Dla niej to grosze

Niedawno modelka udostępniła na swoim instagramowym profilu kolejne zdjęcie z podpisem odnoszącym się do nieprzyjemnej sytuacji: "Kochani #szanujęniehejtuję @chodakowskaewa przyjmuję komplementy i konstruktywną krytykę. Życzę wszystkim dobrego wieczoru".

ycipk-2u8y6a

Chodakowska odpowiedziała na zarzuty internautów: "Przykro mi, że mój pozytywny przekaz w stronę Pauliny, mający być dla niej motywacją - bo każda z Was wie, że czasem jedynie porządny kopniak w tyłek potrafi nas zmotywować - został odebrany jako krytyka jej osoby i próba podstawienie jej nogi".

Co sądzicie o konflikcie?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2u8y6a

ycipk-2u8y6a
ycipk-2u8y6a