"Dance, dance, dance": Paulina Krupińska uroniła łzę. Tańczyła z pękniętym żebrem

"Dance, dance, dance": Paulina Krupińska uroniła łzę. Tańczyła z pękniętym żebrem
Źródło zdjęć: © Screen TVP | Screen TVP

10.03.2019 07:38, aktual.: 10.03.2019 11:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Programy taneczne cieszą się sporą popularnością wśród widzów. W TVP możemy oglądać "Dance, dance, dance". W sobotnim odcinku nie brakowało emocji.

Kilka par zaproszonych do show TVP rywalizuje ze sobą i odtwarza choreografie z popularnych teledysków. Jeden z duetów tworzą Klaudia Halejcio oraz Paulina Krupińska. Miss ocenę Ewy Chodakowskiej zapamięta na długo. - Muszę być Paulina z tobą szczera. Z dziką satysfakcją przyglądam się temu, że musisz dawać na sali treningowej z siebie wszystko. Jesteś osobą, która w pakiecie dostała urodę, ciało. Jedna ciąża, druga ciąża i wracasz do formy. Ty nic tak naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś. (...) Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy - mówiła Chodakowska.

- Gdyby mi nie zależało, to fizjoterapeuta powiedział mi, że nie powinnam wyjść na parkiet - odpowiedziała Krupińska ze łzami w oczach. Słowa Chodakowskiej wyjątkowo ją zabolały. Okazuje się, że Krupińska tańczyła z pękniętym żebrem.

Ostre słowa krytyki absolutnie nie spodobały się internautom. "Takie słowa nie powinny paść", "Nie wierzyłam własnym uszom! Tym bardziej, że to program czysto rozrywkowy. Mamy się bawić, czerpać z tego radość. Nawet jeśli ktoś nie tańczy jak zawodowiec, to nie znaczy, że nie wkłada w to całego serca", "Bardzo nie podobał mi się komentarz Ewy Chodakowskiej, że dostałaś wszystko za darmo", "Nie komentuję zwykle takich rzeczy, nie znam cię osobiście, ale ten komentarz o tym, że skoro jesteś ładna, to przychodzi ci wszystko łatwo... Ja też to słyszałam wiele razy w życiu. To ogromnie boli, zawsze chce się udowodnić całemu światu, że tak nie jest. Każdy sukces to ciężka praca" - komentują fani i bronią Krupińskiej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (136)
Zobacz także