Rozrywka"Big Brother": Ula Chincz i Małgorzata Ohme kolejnymi prowadzącymi

"Big Brother": Ula Chincz i Małgorzata Ohme kolejnymi prowadzącymi

"Big Brother": Ula Chincz i Małgorzata Ohme kolejnymi prowadzącymi
Źródło zdjęć: © AKPA
Urszula Korąkiewicz

05.03.2019 10:02, aktual.: 07.03.2019 00:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Premiera nowej edycji "Big Brothera" zbliża się wielkimi krokami. Do grona prowadzących obok Agnieszki Woźniak-Starak dołączyły Ula Chincz i Małgorzata Ohme.

Znamy kolejne szczegóły nowej edycji "Big Brothera". Jak poinformował portal wirtualnemedia.pl, do grona prowadzących reality show dołączyły Małgorzata Ohme i Ula Chincz. Obie będą pojawiać się w wieczornych odcinkach na żywo, emitowanych od poniedziałku do czwartku o 23.15.

"Big Brother Nocą", jak informuje portal, to interaktywne studio na żywo, do którego będą zapraszani dziennikarze, influencerzy i różnorodni eksperci. Chincz ma prowadzić rozmowy z gośćmi na temat najciekawszych wydarzeń w Domu Wielkiego Brata. Ohme natomiast, związana z programem jako psycholog, oprócz współprowadzenia dyskusji, ma eksperckim okiem oceniać zachowania uczestników i panujące między nimi relacje.

Główną prowadzącą pozostaje Agnieszka Woźniak-Starak. To ona będzie gospodynią niedzielnego odcinka, w którym podsumuje mijający tydzień i porozmawia z rodzinami uczestników. Wtedy także widzowie będą decydować, kto opuści dom Wielkiego Brata.

Produkcja ponadto planuje zaangażować jeszcze jednego prowadzącego. Ostatnim gospodarzem ma być osoba związana z porannym pasmem "Dzień Dobry TVN".

Emisja nowej edycji reality show rozpocznie się już 17 marca i potrwa do 16 czerwca. Życie uczestników będzie można śledzić na kanale TVN7 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Co więcej, zaplanowano również, aby w tygodniu 3 razy dziennie łączono się na żywo z Domem Wielkiego Brata. Wejścia live potrwają kilka minut i mają za zadanie zwiększyć interakcję widzów z uczestnikami.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także