Trwa ładowanie...
d6qxb17

"Big Brother": Ula Chincz i Małgorzata Ohme kolejnymi prowadzącymi

Premiera nowej edycji "Big Brothera" zbliża się wielkimi krokami. Do grona prowadzących obok Agnieszki Woźniak-Starak dołączyły Ula Chincz i Małgorzata Ohme.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ula Chincz i Małgorzata Ohme będą współprowadzić reality show
Ula Chincz i Małgorzata Ohme będą współprowadzić reality show (AKPA)
d6qxb17

Znamy kolejne szczegóły nowej edycji "Big Brothera". Jak poinformował portal wirtualnemedia.pl, do grona prowadzących reality show dołączyły Małgorzata Ohme i Ula Chincz. Obie będą pojawiać się w wieczornych odcinkach na żywo, emitowanych od poniedziałku do czwartku o 23.15.

Zobacz także: Kogo Pudelek zamknąłby w domu "Big Brothera"?

"Big Brother Nocą", jak informuje portal, to interaktywne studio na żywo, do którego będą zapraszani dziennikarze, influencerzy i różnorodni eksperci. Chincz ma prowadzić rozmowy z gośćmi na temat najciekawszych wydarzeń w Domu Wielkiego Brata. Ohme natomiast, związana z programem jako psycholog, oprócz współprowadzenia dyskusji, ma eksperckim okiem oceniać zachowania uczestników i panujące między nimi relacje.

d6qxb17

Główną prowadzącą pozostaje Agnieszka Woźniak-Starak. To ona będzie gospodynią niedzielnego odcinka, w którym podsumuje mijający tydzień i porozmawia z rodzinami uczestników. Wtedy także widzowie będą decydować, kto opuści dom Wielkiego Brata.

Produkcja ponadto planuje zaangażować jeszcze jednego prowadzącego. Ostatnim gospodarzem ma być osoba związana z porannym pasmem "Dzień Dobry TVN".

Emisja nowej edycji reality show rozpocznie się już 17 marca i potrwa do 16 czerwca. Życie uczestników będzie można śledzić na kanale TVN7 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Co więcej, zaplanowano również, aby w tygodniu 3 razy dziennie łączono się na żywo z Domem Wielkiego Brata. Wejścia live potrwają kilka minut i mają za zadanie zwiększyć interakcję widzów z uczestnikami.

d6qxb17

Podziel się opinią

Share

d6qxb17

d6qxb17