Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Big Brothera"

Po 11 latach przerwy wraca pierwsze znane polskim widzom reality-show. Już oficjalne ogłoszono nową prowadzącą.

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Big Brothera"Źródło: East News
d22yjbn
d22yjbn

Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, "główną prowadzącą program została Agnieszka Woźniak-Starak. To ona jest twarzą nowej odsłony "Big Brothera" w Polsce - zajmie się prowadzeniem programów na żywo, podczas których porozmawia z gośćmi, rodzinami uczestników oraz powita w studiu uczestników wychodzących z Domu Wielkiego Brata.

Ponoć Agnieszka nie ma być jedyną prowadzącą, ma jej towarzyszyć kilka osób, a rozmowy z kandydatami jeszcze trwają.

Dyrektor programowa kanałów TVN7 i TVN Fabuła Katarzyna Mazurkiewicz powiedziała Wirtualnym Mediom, że do stacji przyszło 12 tysięcy zgłoszeń. I naprawdę nie powinno to dziwić - reality show jest tak dobrze znane widzom, że ludzie już doskonale wiedzą, czego mogą się spodziewać. W dodatku nie brakuje osób, które chcą być znane, nawet za cenę utraty prywatności. W dobie, w której dzielimy się swoją codziennością w mediach społecznościowych dom Wielkiego Brata naszpikowany kamerami nie jest już takim wyzwaniem.

Z tego samego powodu taki format może okazać się... klapą. Przypomnijmy, że od premiery pierwszej edycji Big Brothera powstała cała masa jego "klonów" z coraz to bardziej zdesperowanymi ludźmi. Informacja o tym, że program powraca, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, ale czy widzowie będą mieli ochotę śledzić losy kolejnych desperatów?

d22yjbn

Wybór twarzy programu nie dziwi: Aga jest teraz w czołówce gwiazd stacji, pewnie oczekuje od pracodawcy mocnej posady dla siebie. Niegdyś Big Brother wywindował Martynę Wojciechowską, oby nie zakopał kariery Agnieszki.

Nowego "Big Brothera" będzie można oglądać na TVN7 od połowy marca.

d22yjbn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22yjbn