Trwa ładowanie...

"Big Brother": na casting do show zgłosiło się prawie 15 tys. osób

Premiera nowej edycji "Big Brothera" zbliża się wielkimi krokami. Znamy kolejne szczegóły nadchodzącego sezonu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Big Brother": na casting do show zgłosiło się prawie 15 tys. osóbŹródło: East News, fot: WOJTEK STEIN/REPORTER
d4puikq
d4puikq

Przed premierą nowej odsłony "Big Brothera" pojawia się coraz więcej szczegółów, które odróżniają show od poprzednich edycji. Uczestnicy programu, inaczej niż poprzednio, będą mieszkać w prawdziwym domu, a nie specjalnie zaaranżowanym studiu. Produkcja chce zapewnić uczestnikom jak najbardziej komfortowe warunki. Pod względem technicznym zaś chce wykorzystać najnowsze rozwiązania technologiczne. Życie uczestników będzie obserwowało ok. 70 kamer.

Pobyt uczestników będzie podzielony na tygodnie tematyczne, podczas których mieszkańcy będą musieli wykonywać określone zadania. Wyzwania będą wymagały od nich kreatywności, bo będą odcięci od świata zewnętrznego i wirtualnej rzeczywistości.

Zobacz także: Kogo Pudelek zamknąłby w domu "Big Brothera"?

Widzowie zaś na bieżąco będą mogli świedzić ich zmagania. Producenci programu mocno stawiają na interaktywność, więc jak poinformował portal wirtualnemedia.pl, program będzie można oglądać nie tylko w telewizji. Podgląd domu Wielkiego Brata będzie dostępny także na Player.pl.

- Program trwa prawie 100 dni, a pomiędzy uczestnikami przez ten okres zachodzą różnego rodzaju relacje, które można przyrównać do telenoweli. Chcemy to wszystko pokazywać widzom – powiedział portalowi Ryszard Sibilski, prezes Endemol Shine Polska.

d4puikq

Wciąż trwa casting do programu. Jak informuje portal, na przesłuchania zgłosiło się prawie 15 tys. osób. Ostatecznie produkcja wybierze z nich 15, które na kilka tygodni zamieszkają w domu Wielkiego Brata.

- Najważniejszym elementem "Big Brothera" są ludzie, ich zachowania i historie. To oni tworzą program, dlatego najbardziej zależy nam na doborze odpowiednich uczestników. W chwili obecnej kończymy castingi, a spośród wszystkich kandydatów wyłaniamy takie osoby, które najwięcej wniosą do Domu Wielkiego Brata. Szukamy takich uczestników, którzy mają coś do powiedzenia, oraz są charyzmatyczni i wyjątkowi – dodał szef firmy producenckiej.

Emisja nowej edycji reality show rozpocznie się już 17 marca i potrwa do 16 czerwca. Życie uczestników będzie można śledzić na kanale TVN7 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Co więcej, zaplanowano również, aby w tygodniu 3 razy dziennie łączono się na żywo z Domem Wielkiego Brata. Wejścia live potrwają kilka minut i mają za zadanie zwiększyć interakcję widzów z uczestnikami. Co niedzielę zaś Agnieszka Woźniak-Starak będzie podsumowywała mijający tydzień i porozmawia z rodzinami uczestników. Wtedy także widzowie będą decydować, kto opuści dom Wielkiego Brata.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4puikq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4puikq