Trwa ładowanie...
d3q471g

Marcelina Zawadzka w seksownej stylizacji. "Dance, Dance, Dance" wiele ją kosztuje

Marcelina Zawadzka w ostatnim odcinku "Dance, Dance, Dance" była o krok od pożegnania z programem. Teraz zapowiada "kolejne odjechane układy".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Marcelina Zawadzka jest uczestniczką "Dance Dance Dance"
Marcelina Zawadzka jest uczestniczką "Dance Dance Dance" (Forum)
d3q471g

- Czy sobotę spędzamy wspólnie, oglądając program "Dance, Dance, Dance"? Mam ogromną nadzieję, bo znów pokażemy, razem z szaloną ekipą, odjechane układy taneczne - napisała Zawadzka pod zdjęciami w stylizacji z ostatniego odcinka.

OBEJRZYJ: Zawadzka ze szpilkami w ręce fotografuje się z fanem i odśnieża samochód

Na profilu na Instagramie Zawadzkiej można znaleźć skrupulatną "dokumentację" z przygotowań do kolejnego odcinka. Zajęcia trwają do późnych godzin, a następnego dnia trzeba wstać z samego rana. Na dowód wrzuciła filmik z windy, gdy o 7:41 jechała do studia na kolejne próby.

d3q471g

Zobacz także: "Dance dance dance": Nowy konflikt w programie. Kazadi zetnie się z Nowakowską

- Nie wysypiam się. Śpię po trzy godziny dziennie. W ciągu dnia nie zawsze jest czas, by uciąć sobie drzemkę. Czasami nie mam wolnej nawet godziny - żaliła się "Faktowi".

Mimo to udział w tanecznym show sprawia jej mnóstwo frajdy. Duża w tym zasługa jej tanecznego partnera, Rafała Maślaka, z którym szybko znalazła wspólny język.

d3q471g

Jak poradzą sobie w kolejnym odcinku "Dance, Dance, Dance"? Przekonamy się w sobotę o 20:05 na TVP2.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka odmieniła Rafała Jonkisza. Oto, jak wygląda teraz

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3q471g

Podziel się opinią

Share
d3q471g
d3q471g