Trwa ładowanie...
ycipk-10frfw

"Dance, dance, dance": Nowy konflikt w programie. Kazadi zetnie się z Nowakowską

W nowym programie TVP coraz bardziej gorąco. Po tym, jak Ewa Chodakowska i Paulina Krupińska popadły w konflikt, szykuje się nowe starcie. Tym razem Patricia Kazadi ostro zareaguje na słowa jurorki, Idy Nowakowskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patricia Kazadi i Ida Nowakowska pokłócą się w programie
Patricia Kazadi i Ida Nowakowska pokłócą się w programie (East News)
ycipk-10frfw

- Wszystko inne przyjmę. Że potknęłam się, nie trzymałam równowagi - przyjmę to, ale, że nie pracowałam… To jest słaby tekst - powie w sobotnim odcinku "Dance, dance, dance" Patricia Kazadi zaraz po tym, jak Ida Nowakowska zarzuci celebrytce i jej siostrze, że nie przyłożyły się do występu. W najnowszym odcinku show Patricia i Victoria zatańczą choreografię z utworu "Tilted” Christine and the Queens. Nowakowska nie będzie zachwycona tym, co pokażą dziewczyny.

- Wykonanie tej choreografii było średnie. Uważam, że jesteście stworzone do tańca i często tak jest, że jak ktoś już wie, że jest stworzony do tańca i ma do tego dryg, mniej pracuje - oceni.

ycipk-10frfw

Patricia będzie nie tylko oburzona takim werdyktem, ale nie uda jej się również powstrzymać łez.

Przypomnijmy, że tydzień wcześniej na podobnym polu doszło do konfliktu Ewy Chodakowskiej i Pauliny Krupińskiej. Jurorka zarzuciła Miss Polonii, że nie przykłada się do treningów, czym nie tylko wywołała płacz Pauliny, ale również falę hejtu w mediach społecznościowych.

Wygląda na to, że w "Dance, dance, dance" coraz bardziej iskrzy. Będziecie oglądać w sobotę o 20:05 na TVP2.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-10frfw

ycipk-10frfw
ycipk-10frfw