Trwa ładowanie...

Milionerzy: Katarzyna Kant-Wysocka nową milionerką. Ostatnie pytanie było bardzo proste

Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska odpowiedziała na pytanie za milion złotych, które brzmiało: "Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest…?". Zaryzykowała i wygrała główną nagrodę.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Katarzyna Kant-Wysocka wygrała milion złotych
Katarzyna Kant-Wysocka wygrała milion złotychŹródło: stopklatka/TVN
d1p2lvv

14 marca 2019 r. milion złotych w teleturnieju TVN-u wygrała Katarzyna Kant-Wysocka. Filolożka klasyczna z Gdańska bez większych problemów doszła do finałowego pytania, które brzmiało: "Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest…"? Właściwa odpowiedź brzmiała: "Śmierć Jezusa na krzyżu".

Pani Kasia przez chwilę się wahała, ale ostatecznie postanowiła zaryzykować i poprosiła o zaznaczenie właściwej odpowiedzi.

Przypomnijmy, że w polskiej edycji "Milionerów", poza Katarzyną Kant-Wysocką, tylko dwie osoby zdobyły główną nagrodę. 28 marca 2010 r. pierwszym polskim "Milionerem" został Krzysztof Wójcik. W jego ślady poszła Maria Romanek, która zgarnęła milion złotych dopiero osiem lat później (21 marca 2018 r.).

d1p2lvv

"Częstotliwość napięcia w sieci elektromagnetycznej w Polsce i reszcie Unii Europejskiej wynosi": Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"

Oberzyj: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1p2lvv

Podziel się opinią

Share
d1p2lvv
d1p2lvv